You are currently viewing Zdjęcia 360 stopni ukazujące nieruchomość z każdej strony

Zdjęcia 360 stopni ukazujące nieruchomość z każdej strony

Coraz więcej osób korzysta z zakupów w internecie. Okazuje się, że aby odnieść sukces w sprzedaży, trzeba pokazać klientom produkt jak najlepiej. Nowoczesnym rozwiązaniem nie tylko dla sklepów internetowych są zdjęcia sferyczne.

Zastosowanie zdjęć sferycznych w prezentacji działek

zdjęcia sferyczne działkiDzięki nim możliwe jest przedstawienie klientowi przedmiotu z każdej strony – tak jakby klient widział ten przedmiot na żywo. Oferty z takimi zdjęciami cieszą się znacznie większym zainteresowaniem ze strony klientów. Dzięki nim klient widzi nie tylko przód przedmiotu, ale również boki i tył. Jest to innowacyjna metoda, która nazywana jest fotografią 360 stopni. Taka metoda sprawdza się idealnie w sprzedaży różnych nieruchomości. Za pomocą tej metody możliwe jest przedstawienie nieruchomości ze wszystkich stron. Obecnie zdjęcia sferyczne działki cieszą się bardzo dużą popularnością. Potencjalny klient może zobaczyć całą działkę bez wychodzenia z domu. Zdjęcia sferyczne nazywane są również zdjęciami obrotowymi. Do ich wykonywania stosuje się specjalne aparaty. Wykonujący zdjęcie stoi w miejscu i obraca się razem z aparatem. W wyniku tego powstaje zdjęcie obrotowe. Całość przypomina trójwymiarowy obraz. Nie trzeba wykonywać kilkudziesięciu zdjęć działki – wystarczy jedno, które pokaże wszystkie szczegóły. Jest to rynkowa nowość – coraz więcej agencji nieruchomości stawia właśnie na takie rozwiązania. A wszystko po to, by przyciągnąć jak najwięcej zainteresowanych klientów.

Działki to zazwyczaj duże obszary i trudno ująć je na jednym zdjęciu. Aparaty wykonujące zdjęcia sferyczne dają ogrom możliwości. Zdjęcia sferyczne mogą być umieszczane na własnych stronach internetowych, stronach sklepów online i nie tylko. Za pomocą zdjęć sferycznych można zdecydowanie najlepiej zaprezentować produkty i pomieszczenia.