You are currently viewing Zaproszenia w stylu boho

Zaproszenia w stylu boho

Wspólnie z narzeczoną jesteśmy ludźmi, którzy są bardzo mocno związani z naturą. Staramy się dbać o przyrodę, jak tylko możemy, nie wyrządzając jej krzywdy. Dlatego też kiedy zbliżał się nasz ślub, ustaliliśmy, by był on w zgodzie z naturą. Lubimy styl boho i taki też miał być nasz wielki dzień. Zaproszenia ślubne również miały być dopasowane stylistycznie, co zajęło nam trochę czasu.

Zakup boho zaproszeń na ślub

polecane zaproszenia ślubne bohoMożna powiedzieć, że życie zgodnie z nurtem przyrody sprawiło, że poznałem się ze swoją ukochaną. Poznaliśmy się bowiem w fundacji działającej na rzecz przyrody. Bardzo szybko przypadliśmy sobie do gustu. Można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dlatego też prędko zostaliśmy narzeczeństwem. Nic więc dziwnego, że chcieliśmy, by nasz ślub był jak najbliżej natury. Jesteśmy wielkimi fanami stylu boho i tak też wyobrażaliśmy sobie kreacje naszych gości weselnych. Im bliżej było do wesela, tym bardziej czuliśmy potrzebę znalezienia odpowiednich zaproszeń. Obiektem naszego zainteresowania były polecane zaproszenia ślubne boho. Chcieliśmy, by nawiązywały one do klimatu, w jakim odbędzie się ślub i wesele. Co ciekawe, w Internecie bardzo szybko znaleźliśmy zaproszenia w takim stylu. Na zdjęciach prezentowały się one rewelacyjnie. Co więcej, były wykonane z ekologicznego papieru, dlatego też nie wahaliśmy się ani sekundy przed ich zakupem.

Gdy tylko kurier dostarczył nam nasze przepiękne zaproszenia w stylu boho, byliśmy bardzo szczęśliwi. Rzeczywiście, prezentowały się one naprawdę rewelacyjnie. Nie mogliśmy doczekać się momentu, w którym wyślemy je do naszych bliskich. To właśnie z nich mieli się oni dowiedzieć, że nasz wielki dzień odbędzie się w stylu boho. Byliśmy ciekawi, jak nasi bliscy na to zareagują.