You are currently viewing Zamówiłem na działkę halę tenisową

Zamówiłem na działkę halę tenisową

Należę do ludzi dobrze sytuowanych i chętnie korzystam z pieniędzy, których się uczciwie dorobiłem. Mamy z żoną i synkiem piękny dom położony na ogromnej wręcz działce. Działka prawie hektar powierzchni, więc jest na niej wystarczająco miejsca do zrobienia sobie prywatnego parku i pięknego ogrodu. Resztę wolnej przestrzeni postanowiłem wykorzystać inaczej.

Spełniłem marzenie o własnym korcie tenisowym

profesjonalne hale tenisoweZawsze marzył mi się własny kort tenisowy. Mój syn miał już siedem lat i pomyślałem sobie, że świetnie byłoby móc go nauczyć gry w tenisa we własnej hali tenisowej. Jako, że zawsze lubiłem realizować swoje marzenia to postanowiłem zrobić tak również tym razem. Znalazłem firmę oferującą profesjonalne hale tenisowe, które oczywiście są niczym innym jak wielkim namiotem. Pokrycie namiotu oparte jest na solidnej konstrukcji stalowej. Taką konstrukcję trzeba jednak wcześniej przygotować i tym się właśnie zajmują producenci takich hal. Bez wahania zamówiłem taki obiekt na swoją posesję. Zapomniałem tylko o tym, że do postawienia takiej hali potrzebne jest pozwolenie na budowę. Szybko załatwiłem formalności z tym związane. Teraz już mogłem zlecić wykonanie wszystkich prac związanych z przygotowaniem dla nas takiego kortu tenisowego. Sama hala namiotowa to jedno a do tego jeszcze musiałem zamówić firmę, która wykonuje również nawierzchnię sportowe. Zdecydowałem się na nawierzchnię twardą ze względu na to, że na takiej nawierzchni piłka się lepiej odbija.

Teraz nasza wielka hala z kortem tenisowym jest już do naszej dyspozycji. Mimo tego, że jestem bardzo zapracowany to zawsze znajdę przynajmniej godzinę dziennie za wspólny trening z synem. Na szczęście zawsze mam wolną niedzielę i wtedy możemy sobie pograć znacznie dłużej. Cieszę się, że mój synek lubi ze mną grać, bo idzie mu coraz lepiej.