You are currently viewing Zamówienie dębowego biurka do gabinetu szefa

Zamówienie dębowego biurka do gabinetu szefa

Na szefa narzekać nie mogłam, gdyż świetnie się z nim dogadywałam. Był to człowiek wyjątkowo wymagający, ale taka przecież była rola każdego szefa dużej firmy. Jako asystentka zajmowałam się najważniejszymi sprawami i szef często dawał mi jakieś dodatkowe zadania.

Wstawienie dębowego biurka do gabinetu 

Biurko dęboweSzef ostatnio w katalogu znalazł ciekawe meble i wpadł na pomysł, żeby od nowa urządzić swój gabinet. Biurko dębowe najbardziej mu się spodobało i kazał mi je zamówić. Oczywiście najpierw musiałam pobrać wymiary, ponieważ szef miał dość duże biurko i ono było wykonane na zamówienie. Wiedziałam, że to dębowe również będzie trzeba zamówić, ponieważ w standardzie występowały jako mniejsze. Zadzwoniłam do producenta biurek, w katalogu był podany numer. Od razu dopytałam o to dębowe biurko i okazało się, że mogę zamówić je w dowolnym rozmiarze. Czas realizacji miał trwać tydzień czasu, co zdecydowanie było do przyjęcia, ponieważ szef wyjeżdżał w delegację. Zaznaczył, że jak wróci, to dębowe biurko ma być już w jego gabinecie. W piątek rano z kierowcą pojechałam odebrać biurko dla szefa. Chciałam sprawdzić, czy wykonane zostało w wymiarach, które podałam. Wszystko się zgadzało i zadowolona wróciłam do firmy. Poprzednie biurko zostało wyniesione z gabinetu szefa i od razu można było wstawić to dębowe. Faktycznie, z tym biurkiem gabinet szefa prezentował się o wiele lepiej. Widać było, że to pomieszczenie jakiejś ważnej osoby a nie szeregowego pracownika.

Szef jak zobaczył swoje nowe biurko, to był tak zadowolony, że nie potrafił tego ukryć. Uchodził za osobę surową, ale tym razem pokazał swoje prawdziwe oblicze. To był wspaniały i wyrozumiały człowiek. Cieszyłam się, że mogłam dla niego pracować, gdyż dużo się przy nim nauczyłam.