You are currently viewing Zalety pysznego makaronu dla psa

Zalety pysznego makaronu dla psa

Moja córka od kilku tygodni nalegała żebym kupiła jej psa. Muszę przyznać, że od początku się na to zgodziłam, chociaż nie mówiłam o tym dziecku. Najpierw bowiem chciałam się przygotować na przygarnięcie zwierzaka. Z początku nawet nie miałam pojęcia, czym się karmi takie psy. Dowiedziałam się, że wiele osób kupuje im specjalną karmę w formie makaronu.

Kupno specjalnego makaronu dla psa

karma makaron dla psaZainteresowałam się tym tematem. Dowiedziałam się, że specjalna karma makaron dla psa jest bardzo zdrowa i warto ją podawać zwierzakom w każdym wieku. Przede wszystkim dlatego, że jest to pełnoporcjowa karma, którą można zmieszać z mokrą karmą z puszki, co zapewnia odpowiednią ilość kalorii i witamin, które w ciągu dnia powinien spożyć pies. Dodatkowo przyrządza się ją naprawdę szybko. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które są zabiegane i nie mają czasu na to, aby przygotowywać psu skomplikowane posiłki. W sklepach zoologicznych dostępne są zarówno makarony błyskawiczne, które wystarczy zalać gorącą wodą, jak i takie które wymagają obgotowania przez kilka minut. Makaron w takiej karmie zawsze wymieszany jest w odpowiednich proporcjach z suszonymi warzywami, które są niezbędne do tego, aby pies zachował odpowiednią perystaltykę jelit. W okolicznym sklepie bez problemu dostałam odpowiedni makaron, który okazał się nie tylko tani, ale także pełnowartościowy i zdrowy.

Podobałam go mojemu pieskowi już pierwszego dnia po adopcji ze schroniska, bowiem to właśnie z ze schroniska zdecydowałam się wziąć psa. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z szybkości i jakości przygotowywania takiego posiłku. Makaron z mokrą karmą podawałam mojemu pieskowi dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Dzięki temu był zawsze najedzony i zdrowy. Weterynarz pochwalił mój wybór.