You are currently viewing Zalety korzystania z plandek do przyczep rolniczych

Zalety korzystania z plandek do przyczep rolniczych

Stare i nowe przyczepy rolnicze warto zaopatrzyć w plandeki, które przydadzą się nie tylko podczas nagłych zmian pogody, ale również podczas transportu przyczepy wypełnionej plonami zbóż czy warzyw. Plandeka do przyczepy rolniczej jest sprzedawana w takich rozmiarach, aby można ją było dopasować do każdego rozmiaru.

Ochrona przyczepy rolniczej dzięki plandekom

plandeki do przyczep rolniczychNowoczesne przyczepy są często wyposażone we własne plandeki z systemem zwijania, jednak starsze modele również można w takie zaopatrzyć i korzystać z nich jak z nowo zakupionych. Plandeki do przyczep rolniczych starszej generacji sprawią, że będą one równie dobrze chroniły zebrany plon. Są wykonywane z mocnego materiału odpornego na ciężar, wodę i silne podmuchy wiatru. Nie ma więc obaw, że zerwie się w bardziej niekorzystnych warunkach pogodowych. Plandeki są zaopatrzone w stalowe oczka a dołączenie do nich stalowych haków i gumowych linek sprawia, że z użyciem tych akcesoriów ich montaż jest niezwykle łatwy. Plandekę można oczywiście zamówić na wymiar, dopasowaną do przyczepy, dzięki czemu nie ma obaw, że nie będzie w całości chroniła zebranych zbóż czy warzyw. Gramatura materiału, z którego jest wykonana zapewnia bezpieczeństwo zawartości przyczepy w czasie długich transportów a właściwości wodoodporne chronią ją przed zamoknięciem przez deszcz. Plandeki tego typu są również stosowane przez samochody ciężarowe, co gwarantuje ich trwałość na długich trasach.

Ochrona zawartości przyczep rolniczych jest możliwa dzięki porządnie wykonanym plandekom, które wytrzymują zmieniające się warunki atmosferyczne. Zebrane plony zbóż i warzyw mogą być przetransportowywane na dalekie odległości bez ryzyka ich zniszczenia. Niezależnie od przyczepy można dobrać do niej plandekę na wymiar, która doskonale spełni swoje zadanie.