You are currently viewing Zakup płatków granoli

Zakup płatków granoli

Bardzo lubię zdrowo się odżywiać. Ostatnio jem bardzo dużo orzechów. Zastanawiałam się w jakich produktach można jeszcze znaleźć ten przepyszny przysmak. Koleżanka podpowiedziała mi, że mogłabym zakupić sobie specjalną mieszankę płatków z tym dodatkiem.

Spróbowanie płatków granoli

granola sklepOczywiście uznałam, że koleżanka podsunęła mi świetny pomysł. Ona zawsze umie mi doradzić. Usłyszałam, że te płatki mają swoją nazwę. Mianowicie nazywają się płatki granola sklep z tymi przepysznymi płatkami jest na osiedlu obok. Od razu tam podeszłam i zapytałam się ekspedientki, czy mają takie płatki. Okazało się, że tak. Spytałam się również, jaka mieszanka jest w opakowaniu. Okazało się, że miedzy innymi płatki zbożowe, czy z pszenicy. Dodatkiem są rodzynki, oraz moje przepyszne orzechy. Zakupiłam zatem jedno opakowanie i czym prędzej wróciłam do domu, by skosztować ten przysmak. Po drodze kupiłam jeszcze karton mleka. Wróciłam do domu i od razu wsypałam dwie garści granoli do miski i zalałam mlekiem. Odczekałam trochę, by płatki i dodatki w nich zawarte mokły zmięknąć. Spróbowałam i muszę przyznać, że płatki granola są po prostu przepyszne. Od teraz już zawsze będę kupować właśnie ten przysmak. Jest to dobry pomysł nie tylko na śniadanie, ale także na przekąskę. Można je jeść również na sucho, lub do jogurtu. Mnie przypadły one do gustu. Podziękowałam koleżance za podpowiedź. Nie sadziłam, że płatki mogą być tak pyszne. Okazało się, że jednak mogą, co bardzo mi się podoba.

Następnego dnia wróciłam do tego sklepu, by zakupić sobie jeszcze dwa opakowania płatków granoli na zapas. Podsunęłam te płatki również mojej mamie, która też tak, jak ja uwielbia jeść zdrowe produkty. Tym razem spróbuję je zjeść z jogurtem. Powinny smakować jeszcze lepiej, niż z mlekiem.