You are currently viewing Zakup lajków na insta

Zakup lajków na insta

Jednym z bardziej znanych i często odwiedzanych portali społecznościowych jest instagram. Konto na nim posiada wiele gwiazd, aktorów, sportowców czy kucharzy, którzy za jego pośrednictwem dzielą się z innymi swoim życiem.

Po co kupować polubienia na instagramie?

jak kupić lajki na instaJesteśmy istotami społecznymi i lubimy oglądać życie innych ludzi. Często to robimy, bo ich lubimy, czegoś im zazdrościmy czy też żyjemy podobnie i szukamy wsparcia. Powodów do zaglądania na portale społecznościowe jest wiele, ale zawsze jest to chęć komunikowania się lub obserwowania. Tak naprawdę każdy, kto ma konto na instagramie może się stać sławny, gdyż wolno dodawać zdjęcia lub filmiki w każdej kategorii i tematyce. Czasem wystarczy, aby jedna znana osoba dała lajka, który spowoduje efekt kuli śnieżnej. Nie mniej jednak na swoją pozycję trzeba zapracować, ponieważ słabej jakości i nieciekawe zdjęcia nie są zauważalne. Na instagramie trzeba się wyróżniać, bo identycznych kont jest miliony. Podstawą do wypromowania się, są polubienia, które powinny się znaleźć pod każdym dodanym zdjęciem. Bezpośrednio nie można wpływać na ilość polubień, ale pośrednio już tak. Jakość profilu ma duże znacznie, ale czasem i to nie wystarczy. W takiej sytuacji można je kupić, dzięki czemu szybko się podniesie pozycję profilu. Jeżeli chcemy wiedzieć jak kupić lajki na insta, to warto poszukać w sieci firm, które się zajmują ich sprzedażą. Dzięki takim polubieniom, można w kilka chwil podreperować popularność poszczególnych zdjęć.

Lajki zawsze kupuje się oddzielnie do każdego zdjęcia, a klient może sobie wybrać, z jakiego regionu świata moją one być dodane. Za kilkaset serduszek trzeba zapłacić od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Wbrew pozorom, są to działania zgodne z regulaminem.