You are currently viewing Wypożyczenie mebli na imprezę eventową

Wypożyczenie mebli na imprezę eventową

Szef postanowił zorganizować imprezę eventową dla wszystkich swoich kontrahentów. Planował zaprezentować swoje najnowsze produkty i uznał, że w taki właśnie sposób będzie najlepiej. Zostałam wdrożona do tego projektu i musiałam załatwić kilka kwestii związanych z eventem.

Meble eventowe z poleconej wypożyczalni 

wypożyczalnia mebli eventowych warszawaDo moich obowiązków było załatwienie firmy cateringowej i zorganizowanie jakichś mebli, ponieważ sala wynajęta przez szefa ich nie oferowała. W firmie nie było odpowiednich na taką imprezę mebli, dlatego musiałam poszukać pomocy z zewnątrz. Nie raz organizowałam tego typu imprezy i wiedziałam, że potrzebna jest mi jakaś sprawdzona wypożyczalnia mebli eventowych Warszawa wiele oferowała i nie było problemu ze znalezieniem takiej firmy. Zdecydowałam się jednak podpytać koleżankę, która zawodowo zajmowała się organizacją eventów. Na pewno była w stanie polecić mi sprawdzoną wypożyczalnię. Kiedy dostałam od niej namiary, to od razu skontaktowałam się z wypożyczalnią mebli eventowych, żeby sprawdzić ofertę i wybrać odpowiednie meble. Ceny były bardzo rozsądne i na dodatek ogromny wybór różnego rodzaju mebli. Wybrałam te, które chciał szef i złożyłam zamówienie. Otrzymałam umowę drogą elektroniczną, którą dałam do podpisania szefowi. Zeskanowałam ją i odesłałam do wypożyczalni. Meble eventowe zostały dostarczone do sali wynajętej przez szefa i zostało mi już tyko załatwienie cateringu. Tutaj miałam czytelne wytyczne i załatwiłam wszystko w ciągu kilku godzin.

Wszystko udało mi się sprawnie załatwić i szef był ze mnie bardzo zadowolony. Ja również brałam udział w tej imprezie, ponieważ musiałam wszystkiego dopilnować i dbać o to, żeby żadnemu kontrahentowi niczego nie zabrakło. Spisałam się i dostałam od szefa pochwałę.