You are currently viewing Wynajem nieco większych aut

Wynajem nieco większych aut

Jeśli chodzi o wynajem aut, to faktycznie skupialiśmy się na tym, aby nie dość, że oferować klientom najnowsze modele samochodów, to jeszcze nie chcieliśmy na nich nakładać żadnego limitu kilometrów, gdyż wiedzieliśmy, że nie jest to komfortowe. Dodatkowo nie mieliśmy nałożonego żadnego limitu jeśli chodzi o czas wynajmu, więc klient mógł zarówno wynająć samochód na jedną dobę, jak i na parę miesięcy, czy też nawet rok.

Sprawne wynajęcie auta

wypozyczalnia samochodow dostawczych krakowRozwiązania z zakresu wynajmowania samochodów cieszyły się sporą popularnością, dlatego też wypożyczalnia samochodów dostawczych również nie wymagała specjalnie podejmowanych działań reklamowych z tego względu, że klienci robili dla nas najlepszą reklamę. Kiedy tylko wdrożyliśmy do naszej firmy możliwość zapłacenia za cały wynajem z góry przez internet, to od razu widzieliśmy znacznie większe zainteresowanie ze strony klientów, którzy nie musieli już fatygować się do nas i spędzać czasu w kolejce, a bardziej opłacić wszystko za jednym kliknięciem myszki i przyjechać już po gotowy samochód. Wypozyczalnia samochodow dostawczych krakow jak widać musi być bardzo elastyczna. Kiedy tylko przyjeżdżał klient oddając wynajmowany samochód zawsze pierwsze, co robiliśmy to sprawdzaliśmy jego stan techniczny oraz wizualny. W większości przypadków klienci dbali o wygląd nie swoich samochodów, jednak czasem faktycznie widać było, że niektóre auta dostawcze były wykorzystywane w ciężkich warunkach.

Jako wypożyczalnia samochodów dostawczych wszystko jednak mieliśmy wpisane w koszty, więc niestraszne nam było nawet codzienne oddawanie samochodów na myjnię, gdzie mogliśmy doprowadzić auta do należytego porządku. Wielu klientów było zadowolonych z tego powodu, jak dbamy o nasze samochody i przychodzili do nas ponownie.