You are currently viewing Wynajęcie sali weselnej w Krakowie

Wynajęcie sali weselnej w Krakowie

Planowałam swój wielki dzień od roku. Razem z moimi przyjaciółkami regularnie spotykałam się, aby wspólnie konsultować szczegóły odnośnie mojego ślubu. Pragnęłam, aby ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem, a wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Nowoczesne sale weselne w Krakowie

sala weselna krakówJestem osobą dość precyzyjną, która lubi sprawować kontrolę nad większością spraw. Gdy wybrałam już odpowiednią suknię ślubną oraz zamówiłam samochód oraz smoking dla przyszłego męża, przyszedł czas, aby zastanowić się nad wyborem właściwego miejsca do zabawy. Wiedziałam, że jeżeli potrzebna jest sala weselna Kraków będzie miał wiele do zaoferowania w tej kwestii. W Internecie znalazłam kilka miejsc i umówiłam się na ich oglądanie. Wkrótce, po obejrzeniu kilku z nich, zdecydowałam się odwiedzić ostatnie miejsce, które już od samego początku przypadło mi do gustu. Właściciele obiektu byli bardzo serdeczni i mili, przywitali mnie zakąskami serwowanymi w menu, a następnie z wielką przyjemnością oprowadzili mnie po całym obiekcie. Po jakimś czasie do spotkania dołączył mój narzeczony, którego również urzekło owe miejsce. Od razu wiedzieliśmy, że będzie to miejsce, w którym chcemy spędzić najważniejszą noc w naszym życiu. Miejsce było bardzo ładnie urządzone, przestronne, a delikatne dekoracje oraz dodatki świetnie pasowały do całości. Obiekt posiadał dużo miejsca dla gości weselnych, podłoga była wykonana z najlepszej jakości paneli drewnianych. Nasza sala posiadała także duże, podłużne stoły wykonane z bardzo dobrej jakości drzewa. Znajdował się tam również bardzo przestronny parkiet przeznaczony do zabawy tanecznej, a także kuchnia oraz nowoczesne toalety przystosowane także dla osób niepełnosprawnych. Obiekt znajdował się w niedalekiej odległości od kościoła, co było dodatkowym atutem. Bez wahania zdecydowaliśmy się na wynajęcie tego miejsca na organizację naszego przyjęcia ślubnego.

Najważniejszy dzień naszego życia przebiegł idealnie. Wszystko było perfekcyjnie przygotowane, a goście oraz atmosfera panująca przez całą noc była wspaniała. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a obsługa oraz jedzenie spełniły wszystkie nasze oczekiwania i potrzeby.