You are currently viewing Wycieczka do Lublina pełna atrakcji dla dzieci

Wycieczka do Lublina pełna atrakcji dla dzieci

Praca nauczyciela to nie tylko siedzenie w szkole i przeglądanie zeszytów. Raz na jakiś czas można odprężyć się i jechać razem z całą klasą na wycieczkę szkolną. Trzeba jednak najpierw wszystko zorganizować, a następnie przez cały czas dbać o bezpieczeństwo uczniów.

Hotel w Lublinie z atrakcjami dla dzieci

atrakcje dla dzieci LublinPoprzednią wycieczkę zaplanowaliśmy z dużym wyprzedzeniem. Chcieliśmy mieć dużo czasu na zaplanowanie wszystkich atrakcji i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Do mnie należało między innymi zorganizowanie hotelu dla całej grupy. Napisałam maile do każdego obiektu w Lublinie, który udało mi się znaleźć. Interesowały mnie głównie ceny, oraz atrakcje przewidziane dla najmłodszych. Dwa hotele zaproponowały znacznie niższe stawki od pozostałych, zaś jeden z nich miał ofertę dla dzieci tak rozbudowaną, że nie mogłam w to uwierzyć. Ostatecznie to właśnie tam zarezerwowałam pokoje dla całej naszej wycieczki. Po przyjeździe na miejsce od razu poszliśmy obejrzeć to, co zostało przygotowane dla dzieci. Wszyscy byliśmy w szoku. Nie sądziliśmy, że gdy w grę wchodzić będą atrakcje dla dzieci Lublin aż tak pozytywnie nas zaskoczy. Atrakcji było więcej, niż właściciel obiektu podawał w mailu. Wynikało to z tego, że niektóre atrakcje zostały dopiero co dodane do wyposażenia. Zarówno nauczyciele jak i dzieci były zachwycone. Oczywiście wiedzieliśmy, że będziemy musieli ich oderwać od zabawy na czas zwiedzania Lublina, ale bardzo pozytywne było to, że dzieci miały miejsce na to, by się wybawić i wyszaleć.

Dzieci były zachwycone całym tym wyjazdem. To była pierwsza wycieczka, która aż tak im się spodobała. Gdy po powrocie robili sprawozdanie z pobytu w Lublinie, każdy z nich wspominał o ogromie atrakcji, które na nich czekały już od pierwszego dnia.