You are currently viewing Wspaniały wpływ wampirzego liftingu

Wspaniały wpływ wampirzego liftingu

W naszej rodzinie kobiety od zawsze nie miały problemów ze starzeniem się i nigdy nie wyglądały na swój wiek. Jest to z jednej strony zaleta genów, które niestety nie zadziałały w przypadku mojej mamy.

Odzyskaj młodość dzięki wampirzemu liftingowi!

wampirzy lifting KatowiceNiestety z jakiegoś powodu moją mamę starość nie oszczędziła. Siwe włosy oraz zmarszczki przyszły o wiele szybciej, niż można było się tego spodziewać zarówno biorąc pod uwagę genetyczne predyspozycje w naszej rodzinie, jak i ogółem sam wiek. Już w wieku czterdziestu paru lat moja mama zauważyła wiele siwych włosów na swojej głowie i jeszcze więcej zmarszczek. Podejrzewam, że wielką rolę odegrały tutaj traumatyczne przeżycia związane z nagłą śmiercią taty. Nie chciałam jednak, aby chodziła smutna z tego powodu i postanowiłam umówić ją na wampirzy lifting Katowice są doskonałym miejscem w którym możemy w pełni profesjonalnie zapobiec oznakom starzenia się naszej skóry, dlatego przekonałam mamę do zabiegu i udałam się z nią na wizytę. Moja mama jest przeciwna wszelkim sztucznym ingerencjom w swoje ciało i nie chciała nawet słyszeć o np: kwasie hialuronowym, lecz kiedy wyjaśniłam jej, że wampirzy lifting polega na wstrzyknięciu osocza z jej własnej krwi, byłam bardzo zdziwiona i pozytywnie zaskoczona, a przez co zgodziła się właśnie na zabieg. Jak sama opowiadała, samo wykonanie zabiegu nie było jakoś specjalnie bolesne i w zasadzie bardziej czuła się, jak w spa, aniżeli w przypadku, kiedy człowiek poddaje się medycynie estetycznej. Kiedy natomiast opuchlizna ustąpiła, od razu zauważyłyśmy z mamą spektakularne efekty. Lekarz, który wykonywał mamie zabieg obiecywał znaczne spłycenie się zmarszczek, lepsze ukrwienie skóry, oraz ogółem polepszenie się kondycji twarzy.

Tymczasem okazało się, że po zmarszczkach mamy nie było w zasadzie ani śladu! Byłam niesamowicie zaskoczona tym, ile może zdziałać nasza własna krew oraz faktem, że obecnie możemy zachować naszą młodość na dłużej bez potrzeby sztucznej i nadmiernej ingerencji w nasz organizm!