You are currently viewing Witaminy uzupełniam suplementami diety

Witaminy uzupełniam suplementami diety

Kiedy w tygodniu ciężko się pracuje to ma się bardzo mało czasu na zdrowe odżywianie. Czasami zdarza się tak, że nie mam czasu zjeść śniadania, a o obiedzie już nie wspomnę. Wiem jak ważne są dla organizmu witaminy i minerały. Wiem, że powinienem przyjmować je wraz z posiłkami. Kiedy nie mam tego jak zrobić to stosuję suplementację. I w ten sposób uzupełniam witaminy.

Skuteczna suplementacja pomaga mi uzupełniać mikroelementy

skuteczne suplementy dietyJadam bardzo nieregularnie a rzadko kiedy moje posiłki można nazwać zdrowymi. W taki sposób mam minimalne szanse na dostarczenie do organizmu niezbędnych mikroelementów. Witaminy czy składniki odżywcze uzupełniam sobie środkami dietetycznymi przeznaczenia spożywczego. Tak się ładnie przyjęło określać suplementy diety. Natomiast ja doskonale wiem, że są suplementy o wiele bardziej skuteczne od innych. Mam taki jeden swój sklep, w którym kupuję tylko skuteczne suplementy diety, dzięki czemu cieszę się bardzo dobrym zdrowiem. Pomimo tego, że do dbałości o zdrowe i regularne odżywianie się nie przywiązuję żadnej uwagi. Natomiast pamiętam też, że suplementy nie zastąpią zdrowego odżywiania. Dlatego stosuję je tylko w tygodniu, jako uzupełnienie swoich posiłków. W weekend natomiast przygotowuje sobie tak zdrowe jedzenie jak to tylko możliwe. Warzywa, owoce i naturalne posiłki jem niemalże przez cały weekend. I widzę wówczas, że suplementacja w tygodniu ma naprawdę duży sens.

W obecnych czasach zdrowe odżywianie się jest szalenie ważne. Dostarczanie do organizmu witamin i minerałów to konieczność. Bez tego organizm zacząłby się szybko buntować. Wiem o tym doskonale, dlatego korzystam z suplementów w tygodniu, kiedy nie mam czasu na zdrowe jedzenie. Suplementy odstawiam na weekend, bo wtedy odżywiam się bardzo zdrowo.