You are currently viewing Upominki dla weselnych gości

Upominki dla weselnych gości

Kiedy moja siostra powiedziała mi, że będzie brała ślub i poprosiła mnie o bycie świadkiem byłam bardzo szczęśliwa. Miałam nadzieję, że sprostam wyzwaniu i uda mi się pamiętać o wszystkich najważniejszych rzeczach. Skrupulatnie notowałam wszystko, co jeszcze było potrzebne i co trzeba było załatwić. 

Duży wybór upominków dla gości weselnych 

upominki dla gości weselnychJedną z rzeczy, która nam została na dobre cztery tygodnie przed weselem były prezenciki dla gości. Totalnie nie wiedziałam jak mam ugryźć ten temat. Moja siosta miała sto pomysłów, mój przyszły szwagier dorzucał co chwile kolejne, ponieważ przeglądał różnego rodzaju strony internetowe i od tego wszystkiego już mi się kręciło w głowie. Jako, że wesele nie było bardzo duże – raptem siedemdziesięciu gości wiedziałam, że nie będzie chciała wielkich prezentów, być może pójście w stronę prezentu dla pary byłoby lepsze. Postanowiłam się śladem szwagra poprzeć się internetem. Znalazłam jedną stronę która bardzo mi przypadła do hustu, ponieważ na samym dole w rogu znajdowało się okienko z czatem. Zapewniano, że po drugiej stronie siedzi doradca, który pomoże rozwiać wątpliwości i podpowie jakie upominki dla gości weselnych będą najlepszym wyborem. Jako, że miałam męlik w głowie postanowilam skorzystać z oferty. Napisałam i już po chwili odezwał się do mnie konsultant. Byłam bardzo zadowolona i zaskoczona, ponieważ zadawał szczegółowe pytania, np ile będzie gości i w jakim wieku, czy będzie przewaga osób młodszych czy może starszych. 

To sprawiło, że nabrałam pewności, że jestem na odpowiedniej stronie. Dodatkowo dostałam zapytania, czy na weselu bedą dzieci ponieważ można dla nich zamówić dedykowane kolorwanki. Ostatecznie siostra zdecydowała się na zamówienie słoika miodu z dodatkiem malin na długie jesienne wieczory. Wszystko dzięki pomocy konsultanta.