You are currently viewing Szukanie taniej kawalerki

Szukanie taniej kawalerki

Mój syn własńie skończył szkołę średnią i za kilka miesięcy rozpocznie studia w Poznaniu. Wyprowadza się zatem od nas. Chcielibyśmy mu z mężem poszukać jakiejś małej kawalerki, by tam mógł zamieszkać. Czas najwyższy rozpocząć poszukiwania. 

Znalezienie taniej kawalerki

tanie kawalerki na sprzedaż poznańZależy nam na tym, by zakupić jakąś tanią i ładną kawalerkę. Nie stać nas na jakieś droższe wydatki. Wystarczy jak ta kawalerka będzie miała jeden pokój wraz z kuchnią i łazienką. Później gdy syn się dorobi, to kupi sobie sam coś większego. Zajrzeliśmy zatem z mężem do Internetu i wpisaliśmy w wyszukiwarkę następujące zagadnienie: tanie kawalerki na sprzedaż poznań. Okazało się, że jest mnóstwo takich kawalerek na sprzedaż. Postanowiliśmy wybrać trzy najładniejsze i pojechać tam z synem, by wybrał którąś ostatecznie. Wybraliśmy się zatem następnego dnia, by obejrzeć wszystkie propozycje. W końcu wybraliśmy tę najładniejszą. Najważniejsze jest oczywiście to, że synowi się podoba. Będzie mógł się tutaj wprowadzić, jak tylko uzgodnimy wszystko z właścicielem i dopełnimy wszystkich formalności. Po tygodniu pomagaliśmy już synowi z przeprowadzką. Nie ma on dużo rzeczy, więc bardzo sprawnie nam to poszło. Ta kawalerka nie była droga, dlatego nas to ucieszyło. Jest ona bardzo ładna i jak na kawalerkę przestronna. Syn będzie miał dogodne warunki do nauki. Po studiach okaże się, gdzie będzie chciał mieszkać. Może zostanie tutaj na dłużej, a jak nie to kupi sobie większe mieszkanie, a te sprzeda komuś innemu. 

Syn mieszka w tej kawalerce już od dwóch miesięcy. Bardzo mu się tutaj podoba. W sumie wybraliśmy chyba najładniejszą kawalerkę ze wszystkich. Syn zrobił nawet małą parapetówkę i zaprosił kilku gości. Wszystkim spodobała się ta kawalerka, co nas ogromnie cieszy.