You are currently viewing Sprawdzona bramka sensoryczna

Sprawdzona bramka sensoryczna

Terminal lotniczy należy do najbardziej zaawansowanych obiektów swojego rodzaju, więc i wyposażenie musiało być utrzymane na najwyższym poziomie. Wedle planu, ruch osobowy miał być regulowany już od wejścia na teren terminala, dlatego też postanowiliśmy wyposażyć się odpowiednio.

Bramki sensoryczne najnowszej generacji

sprawdzone bramki wejściowe obrotoweObrotowe bramki są dość częstym widokiem w wielu różnych obiektach użytkowych, od dużych sklepów po stacje kolejowe czy właśnie terminale lotnicze. W naszym obiekcie, jednak, bramki te miały być umieszczone na wejściu do głównej sali, a tym samym być pierwszym zabezpieczeniem, jakie będzie ograniczać dostęp do wnętrza. Wybraliśmy więc sprawdzone bramki wejściowe obrotowe, stawiając solidność oraz dobrą renomę ponad nowoczesnością, ale i potencjalną awaryjnością. Bramki przez nas wybrane są używane w wielu różnych obiektach użytkowych, w tym i właśnie w terminalach, aczkolwiek zazwyczaj ulokowywane są już w wejściach na właściwą rampę lub w jej pobliżu. W naszym przypadku, na teren obiektu mogły wejść tylko osoby posiadające ważny bilet, gdyż bramki odblokowywane były czytnikami kodów, drukowanych na biletach. W przypadku nieposiadania biletu papierowego potrzebny był jednorazowy kod, otrzymywany przy zamawianiu biletu na samolot. Ruch osobowy na terenie obiektu był bardzo duży, toteż same bramki musiały być bardzo wytrzymałe by znosić ciągłą pracę praktycznie bez przerwy.

Na szczęście, nasze bramki były uznawane za jedne z najbardziej bezawaryjnych i wytrzymałych, nawet jeśli nie należały do najbardziej zaawansowanych i nie miały wielu elektronicznych udogodnień, które potrzebne były na innych obiektach. W naszym terminalu prosty i trwały sprzęt był lubiany znacznie bardziej niż delikatne zaawansowane wyposażenie.