You are currently viewing Społecznościowe konta dla firm

Społecznościowe konta dla firm

 

Coraz bardziej popularny międzynarodowy portal społecznościowy LinkedIn ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych. Dzięki takiemu serwisowi w łatwy sposób pracę znajdzie student czy osoba bogata zawodowo. Pracodawcy umieszczają w serwisie oferty pracy i w łatwy sposób wybierani zostają najlepsi kandydaci spełniające wszystkie wymogi jakie nakłada pracodawca.

Konto firmowe w LinkedIn

linkedin - konta firmoweW serwisie LinkedIn – konta firmowe można założyć w łatwy sposób. Cały serwis jest bardzo łatwy w obsłudze i nie trzeba znać się na nowinkach technologicznych by w nim prężnie działać. Działa on od 2003 roku w 24 wersjach językowych. Serwis jest wykorzystywany tylko i wyłącznie w celach zawodowych i pozwala  dokumentować kolejne etapy naszej ścieżki kariery. Podstawowa wersja konta jest darmowa. Jeśli chcemy sprawdzać kto przegląda nasz profil możemy zamówić wersję premium, która kosztuje około 100 złotych za miesiąc. Warto pamiętać o tym, że budowaniem marki osobistej nie muszą zajmować się wyłącznie CEO. Każdy specjalista w swoim zawodzie musi zadbać o najlepsze zaprezentowanie swoich umiejętności oraz osiągnięć. Przyniesie to niesamowitą reklamę i korzyść wizerunkową zarówno dla danej osoby, jak i firmy, w której jest zatrudniona. Platforma LinkedIn daje nam możliwość dodania reakcji typu: Poleć, Gratulacje, Super, Wnikliwe i Interesujące. Warto komentować konta innych i zyskiwać nowe znajomości.

Jeśli szukamy pracy, nie koniecznie pierwszej, lub potencjalnych pracowników powinniśmy założyć konto w LinkedIn. Jest to największa baza z kontaktami zawodowymi i biznesowymi. Pracodawcy w jednym miejscu znajdą wszystkich poszukiwanych pracowników najlepszych w swoim fachu. Rejestracja i utrzymanie w LinkedIn naszego profilu jest w zupełności za darmo.