You are currently viewing Skorzystałam z pomocy adwokata rodzinnego

Skorzystałam z pomocy adwokata rodzinnego

Wychowałam się w domu dziecka. Nigdy nie znałam swoich rodziców i prawdę powiedziawszy, nie bardzo interesowałam się ich losem, tak samo jak oni nie interesowali się mną. Tak się jednak złożyło, że w pewnym momencie życia, moje przeszłość dała o sobie bardzo mocno znać. Okazało się bowiem, że moi rodzice biologiczni złożyli do sądu pozew o przyznanie im alimentów.

Gdzie w Pruszczu Gdańskim znajdę adwokata?

uznany adwokat rodzinny pruszcz gdańskiPo prostu przypomniało im się, że jestem już pełnoletnia i mieli nadzieję, że zacznę łożyć na ich utrzymanie. Trochę się tym zbulwersowałam. Stwierdziłam, że nie oddam ciężko zarobionych przeze mnie pieniędzy obcym bądź co bądź ludziom. Potrzebowałam jednak pomocy prawnej, bowiem w mojej sprawie została już wyznaczona rozprawa w sądzie. Na szczęście koleżanka poleciła mi bardzo dobrego prawnika. Był to uznany adwokat rodzinny Pruszcz Gdański to miejscowość, w której mieściła się jego kancelaria. Mieszkałam niedaleko, dlatego postanowiłam nie zwlekać i od razu udałam się na spotkanie z nim. Całe szczęście miał on akurat czas, dlatego zgodził się przyjąć mnie od razu. Wcześniej wzięłam z domu wszystkie dokumenty, które mogły mi się przydać w tej sprawie. Od razu je przejrzał i podpowiedział mi, jakie powinnam podjąć teraz kroki prawne. Dowiedziałam się, że mam bardzo duże szanse na wygranie sprawy. Zgodził się on zostać moim pełnomocnikiem w sądzie.

To było dla mnie wygodne i praktyczne rozwiązanie. Najważniejsze jest dla mnie to, że działał on szybko i sprawnie. Zawsze informował mnie na bieżąco, jakie działania podejmuje i jakie będzie to miało dla mnie skutki. Czułam, że jest on zaangażowany w moją sprawę. Nie dziwię się, że jest on naprawdę uznanym i cenionym adwokatem specjalizującym się w tego typu sprawach z zakresu prawa rodzinnego.