You are currently viewing Sklep stosujący papierowy torby na zakupy

Sklep stosujący papierowy torby na zakupy

 

Zmiany, które chciałem wprowadzić nie były zbyt wygórowane, jednak miały mieć ogromny wpływ na środowisko. Naturalnie pod uwagę musiałem również wziąć klientów, którym owe zmiany musiały odpowiadać. Dlatego zdecydowałem się przeprowadzić ankietę, która dała mi światło na tę sprawę.

Zamówienie u producenta papierowych toreb

producent toreb papierowych warszawaWszyscy klienci jednogłośnie uznali, że wprowadzenie papierowych toreb zamiast reklamówek jednorazowych jest doskonałym rozwiązaniem. Torby miały być odpłatne, jednak na ten moment, za reklamówki klienci i tak płacili a zaznaczyłem, że cena nie wzrośnie. Miałem sprawę jasną i mogłem przejść do czynów. Zamierzałem podjąć współpracę na stałe i chciałem, żeby był to najlepszy producent toreb papierowych Warszawa była miastem, gdzie występował spory wybór, co dawało mi pewną gwarancję, że znajdę odpowiednią osobę do współpracy. Nie szukałem producenta na własną rękę, tylko wybrałem człowieka, u którego torby papierowe zamawiali moi koledzy z branży. Potwierdzili mnie, że od samego początku byli bardzo zadowoleni ze współpracy i uznałem, że również zwrócę się do tego konkretnego producenta. Zamówiłem u niego duże torby z uchwytami, żeby klientom wygodniej było nieść swoje zakupy. Torby wykonane były w całości z papieru, jednak były wyjątkowo mocne i były w stanie udźwignąć bardzo ciężkie zakupy. Zamówiłem torby z logo swojego sklepu, ponieważ chciałem, żeby wszyscy w mieście wiedzieli, że mój sklep, jak wiele innych w okolicy, dba o środowisko naturalne.

Owe zmiany nie wymagały ode mnie dużego nakładu finansowego, a przyniosły jednak same korzyści. Do mojego sklepu nadal przychodziło dużo klientów a dodatkowe wprowadzenie żywności ekologicznej sprawiło, że zyskałem wielu nowych klientów, na czym mi zależało.