You are currently viewing Sklep oferujący drewniane ozdobne rozety

Sklep oferujący drewniane ozdobne rozety

Od jakiegoś czasu założyłam działalność zajmującą się organizacją imprez okolicznościowych. Zaczęło się od tego, że swoim dzieciom każdego roku organizowałam jakieś bajeczne, tematyczne urodziny. Później znajomi i rodzina zaczęli mnie prosić, czy za opłatą mogłabym im pomoc w ich imprezach. I tak się to wszystko rozkręciło, że teraz nawet wesela nie są dla mnie czymś nadzwyczajnym.

Oryginalna drewniana dekoracja w postaci ozdobnych rozet

rozety ozdobne drewnianePrzyznam, że jeśli ktoś decyduje się wybrać mnie na pomoc w wyborze dodatków na ślub, to czuję się niezwykle wyjątkowo. Wiadomo, urodziny dziecko ma co roku, a tutaj ktoś jest w stanie mi zaufać, że w tym jedynym dniu w życiu zdają się na mnie i na moją wyobraźnię. Staram się swoją koncepcję łączyć z zainteresowaniami Młodych. Ostatnio miałam klientkę, która uwielbia wszystko, co drewniane. Dlatego z góry podkreśliła, że dodatki mają być właśnie z tego materiału. Było to dla mnie wyzwanie, ale pierwsze o czym pomyślałam, to rozety ozdobne drewniane. Są oryginalne, każda wygląda inaczej i już wyobrażałam sobie salę, w której na ścianach wiszą takie piękne ozdoby. Ściankę za Państwem Młodych również chciałam takimi rozetami ozdobić. Pozostało tylko znaleźć jakąś firmę, która takie rozety wykonuje. Jako że w fachu jestem już od kilku lat, to mam namiary na różnego typu dekoracje, ale takiego zamówienia jeszcze nie realizowałam. Dzięki wyszukiwarce internetowej znalazłam fajny niedrogi sklep, który w swojej ofercie ma takie rozety.

Po konsultacji z Parą Młodą wybraliśmy kilkanaście rozet. Zamówienie było duże, dzięki temu dostaliśmy jeszcze zniżkę. Cena w żaden sposób nie grała roli, bo Panna Młoda później te rozety chce wykorzystać do dekoracji mieszkania, więc to ma być inwestycja na lata.