You are currently viewing Reklama na wymiar

Reklama na wymiar

 

Na wystawach w hali targowej często panuje duży ścisk i tłok, a potencjalni klienci przelewają się przez alejki szerokim strumieniem. Nie zawsze mają możliwość podejść do naszego stanowiska i przekonać się, czy spodobają mu się nasze produkty, zwłaszcza jeśli budka czy stół nie są dobrze widoczne ani przystrojone.

Ścianki tekstylne dla każdego

ścianka reklamowa tekstylnaMożemy odpowiednio zareklamować nasze usługi i produkty, ustawiając specjalną ściankę wystawienniczą. Na takiej ściance możemy rozpiąć dowolną grafikę, jeśli tylko mamy ją zapisaną w odpowiedniej rozdzielczości. Dobrej jakości ścianka będzie miała prostą i lekką konstrukcję, którą łatwo będzie rozłożyć i złożyć, ale przy tym będzie wystarczająco stabilna. W końcu na zatłoczonych halach wystawowych nietrudno o to, by ktoś zaczepił o naszą instalację. Ścianka reklamowa tekstylna ma zaprezentować wielkoformatową grafikę, kluczowa jest więc kwestia jakości druku. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest nadruk w technologii sublimacyjnej, który zapewnia wspaniały finalny efekt pod względem kolorystyki i estetyki, a jednocześnie pozwala na swobodne użytkowanie i naciąganie materiału tekstylnego. Specjalna elastyczna tkanina powinna zachowywać swoje właściwości na długo i nadawać się do prasowania, w razie gdyby w transporcie doszło do jakichś zagnieceń. Warto przejrzeć dokładnie dostępną ofertę, ponieważ produkuje się także ścianki, które umożliwiają prezentację dwustronną, dzięki czemu mogą być rozstawiane na otwartej przestrzeni i służyć jako dwustronny nośnik reklamowy.

Jako wystawcy chcemy stworzyć efektowne stoisko targowe, które przyciągnie klientów i sprawi, że nasza firma wyróżni się spośród setek innych. Na wszelkich imprezach wystawienniczo-promocyjnych przyda się nam specjalna reklamowa ścianka tekstylna, na której będziemy mogli umieścić stosowną grafikę, która zachęci do zapoznania się z naszą ofertą.