You are currently viewing Ręcznie robione zaproszenia są bardzo ładne

Ręcznie robione zaproszenia są bardzo ładne

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Moja chrześniaczka niedługo ma osiemnaste urodziny. Zadzwoniła dzisiaj do mnie i powiedziała, ze wpadnie po lekcjach. Akurat pracuję z domu więc czekałam na jej pojawienie się. Uwielbiam córkę mojej siostry. Nie mam swoich dzieci i mam z Karoliną bardzo dobry kontakt. Często spędzamy ze sobą czas i staram się pomagać mojej siostrze w wychowaniu jej córki i mojej chrześniaczki.

Dostałam piękne zaproszenie w kwiaty

zaproszenia z kwiatamiKarolina w sobotę planowała zorganizować imprezę dla gości. Siostra wspominała mi o tym. Mieszkają w domu więc będą organizować imprezę w swoim ogrodzie. Mąż siostry akurat wraca z zagranicy więc będą się dodatkowo cieszyć. Chrześniaczka rzadko widuje swojego tatę na żywo ale mają częsty kontakt przez portale społecznościowe. Karolina sama przygotowała zaproszenie na swoje urodziny. Wykorzystała kartki, które zakupiła w księgarni. Zaproszenia z kwiatami było ręcznie wypisane, eleganckim pismem. Bardzo mi się podobało. Doceniłam zaangażowanie, które chrześniaczka włożyła w samodzielne przygotowanie zaproszeń. Były one spersonalizowane odpowiednio do każdej osoby, która je dostała. Nie mogłam uwierzyć, że już zaraz moja chrześniaczka będzie miała osiemnastkę. Pamiętam jak się urodziła i trzymałam ją w trakcie chrzcin. Czas zdecydowanie za szybko leci. Postanowiłam rozejrzeć się za jakim wyjątkowym prezentem. Wiedziałam, że chrześniaczka uwielbia szykowanie zaproszeń i innych rzeczy, które chętnie ręcznie przygotowuje. Postanowiłam zakupić jej prezent w tym kierunku.

Zdecydowałam się na opłacenie kursu z projektowania zaproszeń, winietek i innych potrzebnych rzeczy. Wiem, ze Karolina jest bardzo zdolną osobą i poradzi sobie z tym. Okazało się, ze prezent był trafiony w dziesiątkę. Bardzo się z niego ucieszyła. Na kursie sporo się nauczyła i na pewno jej się to przyda w przyszłości.