You are currently viewing Przestronny magazyn na wynajem

Przestronny magazyn na wynajem

 

Wynajęcie powierzchni użytkowej w celu prowadzenia sprzedaży przeważnie jest kosztowną inwestycją, ale czasem konieczną. Na rynku znajdziemy sporo firm usługowych, które nie mają punktu stacjonarnego, gdyż świadczą usługi w terenie.

Czy magazyn na wynajem jest opłacalny?

magazyny na wynajem bydgoszczFirmy nagłośnieniowe najczęściej nie mają swojej siedziby, gdzie mogłyby przyjmować interesantów, gdyż spotykają się z klientami w terenie. Do świadczenia swoich usług potrzebują mięć spory zapas sprzętu elektronicznego, który muszą gdzieś przechowywać. Najczęściej są to magazyny na wynajem Bydgoszcz jest miastem, w którym wiele firm świadczy taką usługę. W dzisiejszych czasach jest to bardzo popularne i praktyczne rozwiązanie, ponieważ w bezpieczny sposób można przechowywać asortyment lub środki trwałe firmy. Powierzchnie magazynowe do wynajęcia przeważnie znajdują się w dużych barakach, halach czy dedykowanych budynkach. Najczęściej posiadają podłączenie do prądu i ogrzewania oraz znajdują się na strzeżonym terenie. Coraz częściej się spotyka przedsiębiorców, którzy na obrzeżach Bydgoszczy budują specjalne hale magazynowe, które udostępniają do wynajmu. Dla wielu właścicielu firm, wynajęcie magazynu jest bardziej opłacalne niż jego budowa, miesięczna opłata za korzystanie z niego jest stosunkowo niska. Teoretycznie w magazynach można przechowywać niemalże wszystko od instrumentów, sprzętu elektronicznego, materiałów budowlanych, po produkty spożywcze. W Bydgoszczy znajdziemy bardzo dużo wolno stojących obiektów, będących magazynami do wynajęcia.

W kwestii umowy, jest ona przeważnie podpisywana na czas nieokreślony z możliwością rozwiązania jej z zachowaniem okresu wypowiedzenia. W razie konieczności, w magazynie można wydzielić pewną część na zorganizowanie biura.