You are currently viewing Przeprowadzka firmy w Gdańsku

Przeprowadzka firmy w Gdańsku

W roku 1997 założyłam swoją firmę, która zajmowała się tworzeniem specjalistycznych zabawek dla psów i kotów. Na samym początku była to niewielka działalność gospodarcza znajdująca się w moim garażu. Sama wszystkim się zajmowałam, tworzeniem projektowaniem i szyciem różnych zabawek dla zwierząt. Moja firma stała się rozpoznawalna marka na rynku, a z biegiem czasu zaczęliśmy sprzedaż zagraniczną.

Jak postępować w razie potrzeby przeprowadzki firmy

przeprowadzki firm gdańskPrzeprowadziliśmy się rok po rozpoczęciu działalności do większego budynku i cały czas wprowadzaliśmy nowe rzeczy do naszego asortymentu. Po zabawkach przyszedł czas na akcesoria i karmy dla psów i kotów. Z racji tak dużego postępu w naszej firmie stanęłam znowu przed misją rozbudowy zakładu. Tym razem postanowiłam wybudować sama budynek, który będzie spełniać wszystkie nasze wymogi i będzie w każdym calu dostosowany do celów mojej produkcji. Budynek powstał w bardzo krótkim czasie i pozostała nam kwestia przeprowadzki. Na samym początku nie byłam pewna jak zabrać się do tego tematu, wszak mamy własne samochody transportowe, jednakże nie były one w żadnym razie przystosowane do przewożenia bardzo delikatnych rzeczy. Jedynym rozwiązaniem jakie przyszło mi w tym czasie do głowy było wpisanie w najlepszą, najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową następującej frazy –  przeprowadzki firm gdańsk. Tym sposobem otrzymałam bardzo dużo wyników, odnoszący się do firm zajmujących się transportem na terenie miasta Gdańsk. Wybrałam odpowiedniego przewoźnika, skontaktowałam się z nim i obmówiłam wszystkie szczegóły.

Wybrana przeze mnie firma transportowa pokazała się od bardzo profesjonalnej strony. Wszystkie nasze przedmioty duże i małe zostały odpowiednio zabezpieczone. Trzeba również wspomnieć, iż cały transport był zabezpieczony.