You are currently viewing Potrzebowałam komputera biurowego

Potrzebowałam komputera biurowego

 

Ostatnio mój pracodawca oświadczył na zebraniu całej firmy, że w ramach oszczędności przechodzimy w tryb pracy zdalnej. Dostaliśmy dwa tygodnie na zorganizowanie sobie miejsca pracy w domowym zaciszu. Ja przede wszystkim musiałam sobie kupić dobry komputer biurowy stacjonarny, ponieważ nie było szans abym wydajnie pracowała na moim prywatnym laptopie.

Kupno stacjonarnego komputera biurowego

komputer biurowy do 3000Wiedziałam, ze kupno takiego komputera jest dużym wydatkiem, ale miałam nadzieję, że uda mi się zamknąć w budżecie do 3000 złotych, ponieważ tyle posiadałam na ten moment oszczędności, które mogłam wydać lekką ręką. Poszukiwania odpowiedniego dla mnie komputera rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: komputer biurowy do 3000, i zaczęłam przeglądać wyniki. Bez problemu udało mi się znaleźć sklep internetowy, gdzie mogłam dostać gotowe zestawy komputerów PC w tej cenie. Wiedziałam, ze komputer biurowy powinien mieć szybki i pojemny dysk SSD oraz pamięć RAM. Zwróciłam uwagę na tę specyfikację i udało mi się znaleźć odpowiedni dla mnie komputer. W zestawie miałam także monitor z wysoką rozdzielczością oraz bezprzewodową myszkę oraz klawiaturę. Zdecydowałam się także zamówić usługę montażu komputera, tak aby po dostarczeniu do domu musieć tylko podłączyć komputer do prądu i od razu móc pracować. Jak się już wkrótce okazało to był dobry wybór.

Wybrany przeze mnie komputer biurowy dotarł kurierem już kilka dni później do mojego mieszkania. Zakupiony przeze mnie komputer był bardzo szybki i mogłam na nim wydajnie i sprawnie pracować. Byłam z niego bardzo zadowolona. W dodatku był to sprzęt, który nie zużywał zbyt dużo prądu i idealnie nadawał się zarówno do pracy biurowej jak i do domowego użytku. Posiadał także gwarancję na wszystkie części.