You are currently viewing Potrzebowałam damskiej torebki skórzanej

Potrzebowałam damskiej torebki skórzanej

W swojej ostatniej torebce chodziłam już od dłuższego czasu. Niestety ostatnio urwał się w niej pasek. Okazało się, że nie opłaca się tego naprawiać. Lepiej już było mi po prostu kupić sobie nową torebkę. Bez torebki było mi bardzo niewygodnie na zakupach, czy nawet podczas wychodzenia na spacer, dlatego udałam się do odpowiedniego sklepu, jak najszybciej.

Kupno skórzanej torebki Wittchen

torebka damska skórzana wittchenNa miejscu znalazłam bardzo duży wybór torebek, które bardzo mi się spodobały. Kiedy powiedziałam sprzedawczyni czego potrzebuję, ta od razu poleciła mi wygodne i praktyczne torebki skórzane. Dowiedziałam się od niej, że torebki z naturalnej skóry są bardzo wytrzymałe i solidne. Przede wszystkim dlatego, że są wodoodporne i można je z łatwością wyczyścić nawet domowymi sposobami. Dodatkowo są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne. Jedna z nich bardzo mi się spodobała. Była to torebka damska skórzana Wittchen. W środku posiadała ona dwie pojemne przegrody oraz dodatkową, małą kieszonkę na klucze i telefon komórkowy. Posiadała ona aksamitna podszewkę, a także dużych wymiarów kieszeń zewnętrzną zasuwaną na suwak. Całą torebkę można było zapiąć na wytrzymały i solidny zatrzask. Do torebki dodawany był również odpinany pasek, który można było przypiąć wtedy, gdy zależało nam na tym, aby mieć wolne ręce podczas spaceru czy zakupów.

Zdecydowałam się zakupić tę torebkę i szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Wybrana torebka służy mi już od dłuższego czasu i jestem z niej bardzo zadowolona. Ma ona dość twarde i stabilne dno, dlatego bez obaw można ją nawet postawić na ziemi, gdy sytuacja tego wymaga. Skóra z której jest wykonana nie łuszczy się i nie marszczy, dzięki czemu torebka wygląda bardzo solidnie i elegancko.