You are currently viewing Poszukiwania foteliku samochodowego dla psa

Poszukiwania foteliku samochodowego dla psa

Bardzo często wożę gdzieś mojego pieska samochodem. Ostatnio przeżyłam przez to chwilę grozy. Musiałam bardzo ostro zahamować, żeby nie doprowadzić do wypadku samochodowego, a wtedy pies spadł z tylnego siedzenia pasażera i przekoziołkować na przód auta, przy okazji uderzył o przednią szybę. Przez moment byłam przerażona. Bałam się, że stała mu się krzywda.

Kupno bezpiecznego fotelika samochodowego dla psa

bezpieczny fotelik do samochodu dla psaNa szczęście po wizycie u weterynarza okazało się, że nic mu się nie stało. Jednakże, weterynarz podpowiedział mi, żebym kupiła mu specjalny fotelik samochodowy. Wtedy mój zwierzak będzie bezpieczny nawet w przypadku ewentualnych wypadków. Postanowiłam nie zwlekać i jeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu zoologicznego, gdzie można było kupić takie akcesoria. Nie chciałam już nigdy fundować mojego czworonożnemu przyjacielowi takiego bólu i cierpienia. W sklepie bez problemu dostałam bardzo dobry, bezpieczny fotelik do samochodu dla psa. Był on wykonany z wysokiej jakości materiałów. Sprzedawczyni zapewniała mnie, że jest on trwały i wytrzymały, a przy tym pasuje do wszystkich samochodów osobowych. Można go z łatwością przypiąć do tylnych kanap samochodowych. Następnie umieszcza się w nim pieska, którego przypina się do fotelika za pomocą specjalnych szelek samochodowych. Działają one w ten sam sposób, jak pasy bezpieczeństwa dla człowieka.

Teraz wiedziałam już, że mój pies będzie bezpieczny podczas długich i krótkich podróży samochodem. Najważniejsze było dla mnie to, że pies bez problemu zaakceptował taki fotelik i bardzo chętnie do niego wskakiwał. Byłam zadowolona z tego, że tego typu fotelik umożliwiała pieskowi swobodne poruszanie się w samochodzie, a w razie niebezpieczeństwa chroni go przed upadkiem czy wypadnięciem z samochodu.