You are currently viewing Poszukiwania doświadczonego stomatologa

Poszukiwania doświadczonego stomatologa

Od dzieciństwa miałam traumę związaną z wizytami u stomatologów. Wolałam udawać, że problem nie istnieje niż stresować się tym, że muszę iść do lekarza, usiąść na fotelu i otworzyć usta. W końcu jednak postanowiłam przestać udawać, że nic się nie dzieje. Nie byłam u stomatologa już od kilku lat, a kamień nazębny miałam widoczny gołym okiem. Musiałam się przemóc.

Skorzystałam z usług doświadczonego stomatologa

doświadczony stomatolog w gdyniNajpierw musiałam poszukać jakiegoś dobrego stomatologa. Oczywiście, zależało mi na tym, aby był to doświadczony stomatolog, który zrozumie moją traumę i pomoże mi ją zwalczyć. Całe szczęście poszukiwania nie trwały długo. Bardzo szybko udało mi się znaleźć odpowiednią osobę. Był to doświadczony stomatolog w Gdyni. Swój gabinet stomatologiczny prowadził on już od kilkunastu lat i posiadał bardzo dobre opinie i rekomendacje od pacjentów. Wiele osób podkreślało, że jest to bardzo dobry dentysta, który do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem. Jest empatyczny, a przy tym bardzo dobrze wyszkolony. Leczy bez bólu za pomocą nowoczesnych, innowacyjnych metod. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam! Zachęcona tymi wszystkimi opiniami zdecydowałam się dłużej nie wahać i jeszcze tego samego dnia zapisałam się do niego na wizytę. Swoich pacjentów przyjmował on zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia społecznego.

Ja skorzystałam z tej pierwszej opcji. Na wizytę wstawiłam się już kilka dni później i szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Przede wszystkim dlatego, że lekarz powoli pomógł mi pokonać traumę i podjął się leczenia moich zębów, które po tylu latach były w naprawdę bardzo kiepskim stanie. Teraz wreszcie mogę się cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem. Cieszę się, że o wszystko się skończyło w ten sposób.