You are currently viewing Poprawiałem warunki przebywania w szpitalu

Poprawiałem warunki przebywania w szpitalu

 

Jako szef szpitala zawsze staram się zapewnić swoim pacjentom jak najlepsze warunki. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ od tego zależy nasza reputacja i powszechna opinia. Na dodatek lubię nowości, które ułatwiają współprace personelu z moimi pacjentami.

Zamówiłem nowe łóżka ortopedyczne dla pacjentów

łóżko ortopedyczne z wypożyczalniJest to dla mnie nie zwykle ważne. Ostatnio będąc na specjalnych targach powiązanych ze sprzętem medycznym zauważyłem nowoczesne łóżka ortopedyczne, które były szeroko polecane w tym środowisku. Stwierdziłem, że warto się nimi zainteresować, ponieważ miały na prawdę świetne parametry oraz dodatkowe funkcje. Często łóżko, które miałem było średniej jakości. Pielęgniarki również twierdziły, że jak najbardziej wydaje się do zamiany. Oczywiście teraz zamówiłem nowe łóżko ortopedyczne z wypożyczalni na wypróbowanie. Przed kupnem takiego na własność szpitala chciałem je przetestować i zobaczyć czy sprawdzi się w naszych warunkach. Gdy dotarło na miejsce co jakiś czas pytałem różnych pacjentów czy jest wygodne i jak je oceniają. Okazało się, że wielki entuzjazm podzielili zarówno pacjenci jak i pielęgniarki. Była to dla mnie cenna wskazówka, ponieważ wiedziałem na co patrzeć. Oczywiście postanowiłem zainwestować w takie rozwiązanie i zakupiłem kilka łóżek do szpitala. Wiedziałem, że te pieniądze nie będą wydane na marne, ponieważ warto było zadbać o personel. Łóżko z wypożyczalni zdało test dlatego się o nie martwiłem o nie udany zakup.

Wiedziałem, że poprawiam jakość przebywania na naszym oddziale większości osób i to było bardzo cenne. Człowiek, który spędzał większość dnia na szpitalnym łóżku chciał aby było ono jak najlepsze. Nasze pielęgniarki również doceniały taki sprzęt, ponieważ ich praca stawała się o wiele bardziej łatwiejsza.