You are currently viewing Polecany odkurzacz wodny

Polecany odkurzacz wodny

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Odkurzanie to jedna z podstawowych czynności wykonywanych przez sprzątającego. Jednak zwykłe urządzenia tego typu są z reguły słabe i potrafią czyścić jedynie na sucho, co automatycznie oznacza iż z ich pomocą nie usuniemy rozlanych płynów.

Ile kosztują wodne odkurzacze?

odkurzacz wodnyDlatego też, najlepszym rozwiązaniem staje się zakup urządzenia, które działa kompleksowo, czyli odkurzacza wodnego. Bowiem pozwala ono na sprzątanie na sucho oraz na mokro. Jest to możliwe dzięki dużo większej mocy niż w standardowych odkurzaczach, często przekraczającej 2500 W. A dzięki takiej mocy można usuwać nie tylko rozlane płyny, ale także większe i cięższe przedmioty. Odkurzacz wodny usuwa 99,9% pyłów, bakterii, wirusów, roztoczy i alergenów, co czyni sprzątanie także zabiegiem odkażającym. Z wykorzystaniem tego rodzaju sprzętu możemy też prać wykładzinę, dywaniki łazienkowe oraz tapicerkę samochodową, przy czym nie można zapominać iż do filtra wodnego można dodawać olejki lub specjalne perfumy, co sprawia, że po zakończonym sprzątaniu, całe mieszkanie będzie pachniało świeżością. Trzeba też zaznaczyć, że dobre odkurzacze wodne wyposażono w mnóstwo końcówek i przełączek, dzięki czemu sprzątanie będzie jeszcze prostsze, gdyż w łatwy sposób zyskuje się dostęp do nawet największych zakamarków. Odkurzacz tego rodzaju wyposażony jest w worek wielokrotnego użytku, który wykorzystywany jest podczas sprzątania na sucho, jak i filtr wodny, który służy sprzątaniu na mokro.

Każdy ma w domu odkurzacz, ale nie każdy wie, że wodna wersja jest najlepszą z możliwych. Bowiem, dzięki takiemu urządzeniu nie tylko możemy sprzątać na mokro, ale przez jego moc, praca jest dużo bardziej wydajna i zajmuje mniej czasu, a przy tym usuwają one niemal 100 proc drobnoustrojów.