You are currently viewing Płyn do dezynfekcji Incidn

Płyn do dezynfekcji Incidn

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów produktów do dezynfekcji rąk czy różnych powierzchni i narzędzi. Każdy z nich może posiadać nieco inny skład, który będzie lepiej dostosowany do przeznaczenia. Również mogą być oferowane w kilku formach.

Do czego jest przeznaczony płyn Incidin?

incidin 1lDziś znacznie więcej wiemy o groźnym wirusie, z którym żyjemy już od ponad roku. Ponadto potrafimy się przed nim skutecznie chronić. Najważniejsze jest noszenie maseczek ochronnych, zachowanie dystansu i częste dezynfekowanie rąk. Jednak w miejscach publicznych konieczne jest także odkażanie wszelkich powierzchni, na których mogą osiąść bakterie czy wirusy. Jednym z lepszych środków do dezynfekcji jest płyn Incidin 1l, który jest przeznaczony do profesjonalnego użytku, czyli przez salony kosmetyczne czy gabinety lekarskie. Jest on w formie spray’u, który łatwo rozprowadzić na wielu powierzchniach, a do tego jest bezpieczny. Przede wszystkim jest to środek bezaldehydowy, który nie powoduje zniszczenia odkażanych powierzchni, zatem można go używać do dezynfekcji plastiku, metalu, szkła, akrylu czy monitorów. Jego działanie następuje niemalże od razu po aplikacji i na długo się utrzymuje. Zapewnia skuteczną ochronę przed bakteriami, wirusami i grzybami. Tego typu preparaty można kupić w specjalistycznych sklepach branżowych albo w sklepach medycznych. W warunkach domowych z powodzeniem wystarczy stosować środek odkażający z alkoholem, którego składniki bez problemu sobie poradzą z bateriami i wirusami w tym miejscu.

Wybór najlepszego środka do odkażania powierzchni i narzędzi jest bardzo ważny, gdyż od jego składu zależy jego skuteczność. Marka Incidin jest już znana na rynku od wielu lat i cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, ponieważ wykazuje dużą skuteczność.