You are currently viewing Pieski w ubrankach

Pieski w ubrankach

Mam na imię Wiktoria. Z wykształcenia jestem projektantką mody. Od zawsze marzyłam o swoim własnym piesku. Niestety zawsze wynajmowałam mieszkanie w bloku, w którym psy były zabronione. Trochę to przykre, ale przyzwyczaiłam się.

Spełnienie marzeń każdego pieska

ubranka dla pieskówPewnego dnia dostałam propozycję zamieszkania w innym bloku. Usłyszałam, że można mieć w nim pieski, więc od razu się zgodziłam. Tego samego dnia pojechałam do schroniska i wzięłam pięknego pieska. Zastanawiałam się bardzo długo nad pracą jaką bym chciała wykonywać. Aż wpadłam na pomysł otworzenia swojego sklepu o nazwie „Pieski w ubrankach”, gdzie sprzedawałabym ubranka dla piesków, które sama zaprojektowałam i uszyłam. Bez zastanowienia zaczęłam wszystko planować i załatwiać potrzebne rzeczy. Wynajęłam lokal, w którym miałam sprzedawać te ubranka.  Ciuszki były w idealnej jakości. Każdego dnia przychodziło do mnie mnóstwo osób ze swoimi pieskami. Przymierzali kurteczki, koszulki, bluzy wszystko co wpadło im w oko. Były różne kolory tych ubranek. Było widać szczęście tych piesków, gdy ich właściciel zakładał na nich to wszystko. Materiał tych ciuszków był bardzo delikatny, żeby nie drażnił pieska, dlatego też chętnie na siebie to zakładały. Zaczęłam szyć także piżamki i zauważyłam, że ludzie byli nimi bardzo zainteresowani. Nie sądziłam, że mój sklep stanie się taki popularny. Cieszyłam się, że wszystkim podoba się to co robię. Kocham pieski i uwielbiam patrzeć na ich szczęście. Oczywiście spotkałam się z dużym hejtem, że psy to nie ludzie, że nie powinny nosić ciuszków, ale ja uważam, że jeżeli piesek nie chce w tym chodzić to to umie pokazać. Ale moje ciuszki są specjalne szyte, żeby noszenie ich nie było męczarnią dla pieska tylko przyjemnością. Nie umiałabym robić czegoś, co je krzywdzi.

Uważam, że ciuszki, które szyję są w idealnej jakości i piesi noszą je z przyjemnością. Jestem zadowolona, że udało mi się wpaść na taki pomysł. Naprawdę wierze w to, że swoimi ubrankami daje szczęście pieską. Może jeszcze trochę i moje ciuszki będą noszone przez psie modelki.