You are currently viewing Piękne łapacze snów dla naszych maluszków!

Piękne łapacze snów dla naszych maluszków!

 

Każdy z nas pragnie przystroić pokój dziecka najlepiej, jak potrafi. Niektórzy stawiają na mnóstwo zabawek, inni gustują w dekoracjach naściennych, ja zaś postanowiłam mojemu nowo narodzonemu maleństwu zakupić coś naprawdę wyjątkowego.

Przepiękna dekoracja w postaci łapaczy snów

łapacz snów do pokoju dzieckaDługo myślałam nad tym jak przystroić pokój dziecka. Wiedziałam, że będzie on utrzymany w kolorystyce białej i błękitnej, jednak łóżeczko i niezbędne mebelki to jedno, a co z dekoracjami? Nie lubię przepychu i nie lubię zbytnio zapychaczy których zadaniem jest jedynie zapełnić puste miejsce w pokoju i ściągać kurz. Tym bardziej nie jest to wskazane, kiedy jest to pokój małego brzdąca. Szukając rozwiązania natknęłam się na łapacz snów do pokoju dziecka. Zawsze podobały mi się łapacze snów, ponieważ uwielbiam pióra w każdej postaci, jednak te które zobaczyłam w ofercie sklepu dosłownie sprawiły, że zakochałam się w łapaczach snów. Były wykonane z delikatnych gałązek przeplatanych kolorowymi nitkami, zawierały także drewniane koraliki przypominające malutkie kotki! Piórka natomiast przy łapaczach snów, były przepięknie pomalowane na różne wzory, a jednocześnie wzorki nie były krzykliwe, a raczej… uspokajające. Od pierwszego momentu w którym zauważyłam łapacz snów do pokoju dziecka, wiedziałam, że będzie to udany zakup. W dodatku łapacze kosztowały dosłownie grosze, więc, czemu by nie? Po powrocie do domu od razu zawiesiłam je nad łóżeczkiem mojego maluszka, któremu bardzo spodobała się nowa dekoracja. Ucieszony na widok łapaczy zaczął wesoło rzucać rączkami i nóżkami szczerząc się, jak przysłowiowo łysy do sera!

Nie jestem raczej osobą zbyt głęboko uduchowioną, jednak odkąd łapacz snów jest w naszym domu, mam wrażenie, że mój brzdąc śpi spokojniej. Może mi się tylko tak wydaje, a może rzeczywiście łapacze „mają coś w sobie” W każdym razie bez względu na to, czy działa zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem, czy nie, wciąż stanowi rewelacyjny element dekoracyjny pokoju każdego malucha!