You are currently viewing Piękne drewniane wózki

Piękne drewniane wózki

 

Moja siostrzenica bardzo lubi bawić się lalkami. Ma ona bardzo dużo zabawek, ponieważ naprawdę o nie dba i je szanuje, a więc rzadko kiedy zdarza się żeby jakakolwiek zabawka się popsuła. Najwięcej ma oczywiście lalek, ale mimo to ma jedną swoją ulubioną laleczkę, która zajmuje się jak prawdziwa mama. Na siódme urodziny siostrzenicy kupiłam jej nowy wózek dla jej ulubionej lalki.

Drewniany wózek mojej siostrzenicy jest zjawiskowy

drewniane wózki dla lalekWcześniej nie zdawałam sobie z tego sprawy, ale kiedy szukałam fajnego wózka dla lalki dla mojej siostrzenicy dowiedziałam się, że choć te wózki przeznaczone są do zabawy to dostępne są w takich modelach, że wyglądają jak normalne wózki dziecięce. Wózki były naprawdę ładne ale od pierwszego wejrzenia zakochałam się w drewnianych wózkach. Wózki te wyglądają jak z bajki. Drewniane wózki dla lalek są naprawdę przepiękne i gdybym mogła chciałabym mieć taki wózek w dużym rozmiarze dla swojego przyszłego dziecka. Nie żartuję. Wózki drewniane wyglądają bardzo retro, ale jednocześnie uroczo. Dla siostrzenicy wybrałam drewniany wózek pomalowany na różowo, z białymi ozdobami w postaci naklejek w serduszka i małymi diamencikami. Wózek jest wykonany bardzo dobrze, każdy detal jest dopracowany. Wózek nie należał do najtańszych ale cena odpowiadała jakości wykonania i materiałów z jakich go wyprodukowano. Do wózka dołożyłam piękny kocyk i kołderkę w miętowym kolorze, które idealnie współgrają z kolorem wózka.

Wydaje mi się, że siostrzenica jest bardzo zadowolona z prezentu, jaki jej dałam. Zawsze kiedy odwiedzam moją siostrę i jej rodzinę to widzę, jak siostrzenica bawi się swoją ulubioną lalką i drewnianym wózkiem ode mnie. Wózek, choć tak często używany nadal wygląda jak nowy i sprawuje się świetnie. Był to więc udany zakup.