You are currently viewing Personalizowana tarcza zegara

Personalizowana tarcza zegara

Kiedyś zegarki były używane tylko i wyłącznie do sprawdzania godziny. Zostały do tego stworzone i właśnie tak były wykorzystywane. Obecnie czasy się trochę zmieniły i taki zwykły zegarek służy nam do dopełnienia kreacji, jako ozdoba. Właśnie dlatego dużo większa uwaga jest przykładana do tego jak dany zegarek wygląda, niż do tego jak dobrze działa.

Profesjonalnie pomalowana tarczka w zegarku

malowanie tarczy zegarkaNie musimy kupować drogiego zegarka, aby się wyróżnić w tłumie. Wystarczy że trochę przerobimy swój zegarek, tak aby był spersonalizowany do naszych potrzeb. W ten sposób będziemy mieć zegarek, którego nie ma nikt inny na całym świecie. Jednym ze sposobów na to, aby nasz zegarek był wyjątkowy jest malowanie tarczy zegarka. Tego typu zabiegi zyskują na popularności. Możemy zlecić pomalowanie tarczy zegarka w dowolny sposób, zaczynając od zwykłej zmiany koloru tarczy, a kończąc na prawdziwych dziełach sztuki. Tarcza zegarka malowana jest pod mikroskopem. Osoba zajmująca się tego typu rzeczami najpierw rozkłada zegarek na części, aby dostać się do tarczy. Następnie układa ją pod mikroskopem i zabiera się do pracy. Do malowania tarczy wykorzystywane są bardzo dobrej jakości farby, które charakteryzują się świetnymi właściwościami. Oznacza to, że obraz wykonany na tarczy zegarka jest trwały. Po zakończeniu malowania i wyschnięciu farb zegarek jest składany w całość. Mapy pełną dowolność co do tego, co zostanie namalowane na tarczy zegarka.

Kastomizacja zegarka wykonana przez profesjonalistów będzie nas kosztować od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkuset złotych. Wszystko zależy od tego jak duże mamy oczekiwania, a także od tego jaki jest to model zegarka. Przy droższych zegarkach cena jest trochę wyższa, ponieważ trzeba się bardziej do tego przyłożyć, aby nic nie uszkodzić.