You are currently viewing Organizacja firmowej integracji

Organizacja firmowej integracji

 

Jestem szefem niedużej, bo kilkunastoosobowej firmy. O swoich pracowników staram się dbać, jak tylko potrafię. Ostatnio zatrudniłem kilka nowych osób i zauważyłem, że nowi pracownicy niespecjalnie odnajdują się w towarzystwie starej i zgranej ekipy. Dlatego też postanowiłem urządzić imprezę w naszym pięknym województwie wielkopolskim. Wierzyłem, że to pomoże zgrać się moim pracownikom.

Integracyjna impreza firmowa

impreza integracyjna w wielkopolskimBycie szefem traktuję przede wszystkim jako dużą odpowiedzialność. Mimo że moja organizacja nie jest duża, to jestem odpowiedzialny za ludzi, których zatrudniam, a także za byt ich rodzin. Chcę też, by moi podwładni bardzo dobrze czuli się w pracy. Staram się dbać o atmosferę panującą w firmie, jak tylko umiem. Przepisem na to jest organizowanie przeze mnie wielu wspólnych wyjść. Ostatnio, w związku z rozwojem firmy, zatrudniłem kilka dodatkowych osób. Po paru miesiącach zauważyłem jednak, że nowi pracownicy nie do końca potrafią zgrać się ze starą ekipą. Postanowiłem wkroczyć do akcji i im w tym pomóc. Przepisem na to miała być impreza integracyjna w wielkopolskim. W tym celu skorzystałem z pomocy polecanej firmy, która zajmuje się organizacją tego typu imprez dla firm. Miałem nadzieję, że to działanie sprawi, że moi pracownicy będą jeszcze lepiej czuli się w biurze. Bardzo w to wierzyłem. Od naszego wyjazdu integracyjnego oczekiwałem naprawdę sporo.

Teraz kiedy jesteśmy już po imprezie integracyjnej w województwie wielkopolskim, jestem bardzo zadowolony z jej efektów. Nowi pracownicy poznali starych i zostali również przez nich dobrze poznani. Co najważniejsze, zaczęli z sobą rozmawiać i po prostu się kolegować. Ich rozmowy przy porannej kawie niezwykle mnie cieszą. Jest to zasługa świetnej imprezy integracyjnej!