You are currently viewing Okowita to dobry trunek na biznesowy podarunek

Okowita to dobry trunek na biznesowy podarunek

W szeroko pojętym świecie biznesu w dobrym tonie jest wręczanie sobie różnego rodzaju upominków czy też podarunków. Jeśli są to prezenty o wartości zgodnej z prawem to nie ma w tym absolutnie niczego niestosownego. Bardzo często biznesową przyjaźń podkreśla się poprzez wręczanie dobrych trunków. Przy czym dobry trunek nie musi być kosztowny.

Partnerom w biznesie można podarować jabłkową okowitę

okowita jabłkowa starzonaKupno wysokiej jakości alkoholu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek, bo można to zrobić bez wychodzenia z domu. Sklepy internetowe są czynne przez całą dobę a ich oferta jest dostępna dla każdej pełnoletniej osoby. Wystarczy więc kilka minut, żeby zamówić kilka skrzynek alkoholi, które potem można będzie rozdawać na przyjęciach i biznesowych spotkaniach. A jeśli chodzi o rodzaj trunku, który w tym roku będzie najczęściej kupowany właśnie w takim celu, to z całą pewnością będzie okowita jabłkowa starzona. Jest to alkohol produkowany w małych manufakturach i w przeciwieństwie to tradycyjnej wódki destylowany przez kilka miesięcy. Ponadto do jego produkcji wykorzystuje się specjalne dębowe beczki, w których okowita leżakuje i dochodzi do pełni smaku. Nie jest to alkohol przemysłowy, bo jego produkcja wynosi najwyżej kilkaset butelek rocznie. I pomimo tych wszystkich zalet wysokiej jakości okowitę możemy kupić za mniej niż dwieście złotych za butelkę. A to naprawdę dobry trunek, którego jakość doceni każdy kontrahent.

W wielkim świecie biznesu spotkania odbywają się według przyjętych zasad. Etyka biznesowa mówi, że podarunki zawsze są mile widziane. Jabłkowa okowita to w tym roku zdecydowanie najpopularniejszy trunek na taką okazję. Taki limitowany alkohol na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto otrzyma go w formie upominku na spotkaniu biznesowym.