You are currently viewing Nowoczesny monitor interaktywny w szkole

Nowoczesny monitor interaktywny w szkole

Kilka lat temu zostałam mianowana na dyrektora placówki oświatowej, która miała swoją siedzibę w moim rodzinnym mieście. Bardzo się ucieszyłam z tego wyróżnienia i od samego początku starałam się pracować z dużym zaangażowaniem.

Nowy monitor interaktywny w naszej szkole

monitory interaktywne dla szkółPo przeprowadzce w moje rodzinne strony od razu rozpoczęłam pracę w mojej placówce oświatowej. Jako dyrektor starałam się spełnić oczekiwania moich uczniów oraz kadry pedagogicznej. W drugim roku mojej kadencji na tym stanowisku postanowiłam powalczyć o fundusze zewnętrzne na zakup nowoczesnego wyposażenia sal lekcyjnych. Z pomocą nauczycieli udało nam się napisać wniosek i wkrótce przyznano nam kilkanaście tysięcy złotych na zakup sprzętu. Konsultowaliśmy się z wieloma firmami, które w swoich ofertach miały monitory interaktywne dla szkół. Po kilku tygodniach zdecydowaliśmy się na zakup monitorów od firmy, która odszukaliśmy w Internecie. Było to bardzo dobre posunięcie, gdyż nowe monitory świetnie zgrały z naszym wewnętrznym systemem edukacyjnym. Szkolni informatycy zgrali nowe sprzęty z siecią internetową i dzięki temu nauczyciele mogli korzystać z nowych sprzętów, które stały się świetnymi pomocami dydaktycznymi w naszej szkole. Monitory zostały zainstalowane w sali od języka angielskiego, geografii oraz chemii. Z biegiem czasu wspólnie z ciałem pedagogicznym podejmowaliśmy decyzje o zakupie nowych monitorów, gdyż okazały się bardzo pomocne dla nas wszystkich. Monitory świetnie współgrały z różnymi systemami, nauczyciele mieli możliwość opracowywania materiałów w bardziej dostępnej formie. Cieszyłam się, że nasza szkoła zyskała nowoczesne i zintegrowane wyposażenie.

Placówka oświatowa, w której miałam zaszczyt zostać dyrektorem odnosiła sukcesy w wielu dziedzinach oraz różnego rodzaju konkursach. Była to nasza wspólna zasługa, a dzięki zakupieniu nowoczesnego wyposażenia sal lekcyjnych, mogliśmy prowadzić zajęcia w jeszcze lepszy sposób.