You are currently viewing Nowoczesny dron wyścigowy

Nowoczesny dron wyścigowy

Od momentu w którym drony trafiły do sprzedaży w sklepach, producenci co rusz prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązań technologicznych mających na celu uprzyjemnić zabawę z dronami. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań jest zastosowanie w dronie technologii 3D.

Nowoczesny dron  3D

walkera f210 3dTeoretycznie każdy dron wykorzystuje trzy wymiary do tego, aby się poruszać, a zatem lata w 3d. Okazuje się jednak, że nazwa walkera f210 3d nie wzięła się znikąd. Otóż ten nowoczesny dron potrafi do góry nogami i to dosłownie! A przy tym wykonując niesamowite, szybkie i zwrotne akrobacje.  Nowoczesna technologia zastosowana w tym dronie pozwala w ułamku sekundy odwrócić kierunek obrotu silników dzięki czemu dron może lecieć cały czas w odwróconej pozycji! Takie manewry są możliwe za sprawą odpowiedniego regulatora z możliwością zmiany kierunku obrotu silników, a także specjalne śmigła generujące identyczny ciąg obracając się w obie strony. Oczywiście ważnym aspektem jest również szybki czas reakcji odbiornika i kontrolera jednocześnie. Aby to osiągnąć Walkera zoptymalizowała czas odpowiedzi nadajnika przyspieszając czterokrotnie do poziomu 5 milisekund. Ponadto walkera f210 3d posiada doskonałej jakości kamerę HD z kątem widzenia 120 stopni, oraz opcją „night vision”. Dron występuje w dwóch opcjach kolorystycznych: niebieskiej i pomarańczowej. Walkera jest zatem doskonałym małym dronem wyścigowym wznoszący rozrywkę związaną z lataniem dronem na jeszcze wyższy poziom!

Taki dron z pewnością rzucił nowe światło na możliwości jakie niesie ze sobą dzisiejsza technologia związana z dronami. Co rusz spotykamy się z coraz to nowszymi modelami tych podniebnych statków, lecz wciąż jeszcze wiele przed nami do odkrycia. Każdy z nas marzył choć raz w życiu o lataniu, a za sprawą nowoczesnych dronów może poniekąd to marzenie spełnić.