You are currently viewing Nowe listwy przypodłogowe robią dobre wrażenie

Nowe listwy przypodłogowe robią dobre wrażenie

Jesteśmy już blisko końca naszego remontu. Kupiliśmy jakiś czas temu mieszkanie w bloku. Było zupełnie zaniedbane. Bardzo dużo czasu, pracy i pieniędzy musieliśmy poświęcić żeby doprowadzić go do pięknego wyglądu. Teraz nie mogę uwierzyć własnym oczom jak ładnie wygląda chociaż nie jest jeszcze skończone. Potrzebujemy jeszcze kilku rzeczy i będziemy mogli się nim cieszyć w zupełności.

Białe listwy są eleganckie

listwy przypodłogowe białe mdfBrakuje nam listew i właśnie dzisiaj po pracy pojechaliśmy z mężem do sklepu budowlanego. Tam sprzedawca polecił nam listwy przypodłogowe białe mdf. Na początku nie byłam do nich przekonana ale ostatecznie się na nie zgodziłam. Jestem bardzo wdzięczna mężowi, że mnie do tego przekonał. Listwy przypodłogowe białe mdf idealnie wyglądało przy naszej podłodze. Dzięki nim w pomieszczeniu było elegancko i wydawało się większe. Poza tym zdecydowaliśmy się także na zakup białych drzwi więc białe listwy idealnie się łączyły z drzwiami. Byłam zachwycona końcowym efektem. Montaż białych listew mężowi poszedł bardzo sprawnie. Mieliśmy potrzebną maszynę, którą robiliśmy różne docinki. Wszystko przymocowywaliśmy na dobry klej. Zależało nam żeby remont był wykonany solidnie bo nie zamierzaliśmy go za jakiś czas powtarzać. Chcieliśmy jeszcze podróżować zanim pojawią się dzieci na świecie a wiadomo, że to wszystko sporo kosztuje. Mieszkanie kupiliśmy w niskiej cenie ze względu na remont i koszty, które ponieśliśmy. Jednak byliśmy zadowoleni z efektu końcowego.

Było widać, ze sporo pracy i czasu poświęciliśmy żeby uzyskać taki efekt w porównaniu do zdjęć, które zrobiliśmy zaraz po kupieniu mieszkania. Znajomi nie mogą uwierzyć, że tak wyglądało zanim zaczęliśmy w nim remont. Warto kupować polecane materiały przez sprzedawców. oni znają się na swojej pracy i warto im zaufać.