You are currently viewing Nagroda w postaci statuetki

Nagroda w postaci statuetki

  • Post author:
  • Post category:Usługi

 

W naszej szkole organizujemy w tym roku mini igrzyska dla dzieci. Celem tego wydarzenia jest propagowanie aktywności fizycznej i uczenie od najmłodszych lat zdrowej rywalizacji. Do wyboru będzie aż dziesięć dyscyplin, w których młodzi ludzie będą mogli brać udział. Przyjadę również uczniowie z wszystkich szkół w naszym mieście. Będzie to duża impreza, która ma też mieć odpowiednią oprawę.

Statuetka jako forma wyróżnienia

grawerowana statuetkaRozwój technologii sprawia, że dzieci są coraz skuteczniej odciagane od aktywnego trybu życia. Zachęca się je raczej do grania na komputerze czy też siedzenia na portalach spolecznosciowych. Dlatego ważna rolę odgrywają rodzice oraz szkoła. To po obu stronach spoczywa odpowiedzialność za harmonijny rozwój najmłodszych. Biorąc to pod uwagę postanowiliśmy w jakiś sposób sprowokować uczniów naszej szkoły do zwiększonego ruchu na świeżym powietrzu. Dlatego też po raz pierwszy w tym roku urządzamy międzyszkolne igrzyska. Dzieci będą brały udział w jednej z wybranych dyscyplin spośród dziesięciu dostępnych. Poza medalami każdy ze zwycięzców otrzyma puchar. Będzie to  grawerowana statuetka, którą zaprojektował jeden z uczniów naszej szkoły. Na statuetce pojawi się dedykacja oraz jeszcze przed dekoracją wygrawerujemy tam imię zwycięzcy. Taka statuetka jest wspaniałą pamiątką, którą można postawić na półce. Dzieci, które otrzymają puchar, poczują się wyróżnione. Tym bardziej, że statuetka będzie wykonana z metalu pomalowanego na złoty kolor.

Bardzo ważne jest to, żeby dzieci od najmłodszych lat pokochaly aktywny tryb życia. Dlatego też w naszej szkole propagujemy ruch na przykład poprzez organizację dziecięcych igrzysk. Będą one miały odpowiednią oprawę, dzieci za trzy pierwsze miejsca dostana nie tylko grawerowane medale, ale też statuetki.