You are currently viewing Na wakacje z rodziną jadę do Karpacza

Na wakacje z rodziną jadę do Karpacza

Mam świetny pomysł na kolejne wakacje. Na pewno spędzimy je całą rodziną w kraju, ale cały czas zastanawialiśmy się nad miejscem, do którego się wybierzemy. Teraz mam już koncepcję i przekonałem do swojego pomysłu rodzinę i znajomych. Celem podróży w kolejne wakacje będzie Karpacz. Muszę tylko znaleźć jakiś przestronny i wygodny apartament do wynajęcia.

Karpacz jest pełen dużych apartamentów na wynajem

duże apartamenty do wynajęcia w karpaczuPrzeglądając internetowe oferty noclegów w Karpaczu stwierdziłem, że to miasto pełne jest pięknych i przestronnych apartamentów do wynajęcia. Jest ich chyba więcej niż pensjonatów czy prywatnych domków wypoczynkowych. Na wakacje jadę z żoną i synkiem oraz dwoma kuzynami żony z rodzinami. W sumie jedzie nas sześcioro dorosłych osób i czwórka dzieci. Jak sobie wszystko policzyliśmy to stwierdziliśmy, że interesują nas tylko duże apartamenty do wynajęcia w Karpaczu. No i właśnie ja zobowiązałem się do znalezienia takiego apartamentu, w którym pomieścimy się wygodnie wszyscy. I udało mi się znaleźć ogromny stumetrowy apartament położony w centrum Karpacza. Kilka pokoi i trzy łazienki powinny nam spokojnie wystarczyć. Cenowo też to bardzo fajnie wyszło, bo po podzieleniu ceny na trzy rodziny okazało się, że to naprawdę bardzo tani nocleg. Nawet nie spodziewałem się, że opcja takiego luksusowego apartamentu w Karpaczu wyjdzie nas w praktyce tak tanio. Każda rodzina zapłaci mniej, aniżeli musiałaby zapłacić za pokój w hotelu.

Im więcej osób wynajmuje taki duży i wygodny apartament tym taniej taki wynajem wychodzi w przeliczeniu na jedną rodzinę czy na jedną osobę. Dlatego w wielu turystycznych miejscowościach jest dzisiaj taki duży wybór apartamentów do wynajęcia. Można przebierać w ofertach, bo w miejscowościach turystycznych jest ona naprawdę ogromna.