You are currently viewing Modne stroje kąpielowe dla większych kobiet

Modne stroje kąpielowe dla większych kobiet

  • Post author:
  • Post category:Moda

Modne stroje kąpielowe dwuczęściowe to coraz częściej wybierany strój na basen i plażę. Kobiety o większych kształtach też chcą wyglądać dobrze i nie wstydząc się nadmiaru kilogramów często kupują bikini. Najczęściej są to stroje kąpielowe w kolorze czarnym, kolor ten wyszczupla i dużo osób czuje się w nim bardzo dobrze. Warto kupować stroje w sklepie bo można przymierzyć kilka rodzajów i wybrać ten najładniejszy.

Stroje w większych rozmiarach

bikini duże rozmiaryJeśli nosimy rozmiar s lub m to wszystko nam będzie pasować. Jeśli chodzi o modne bikini duże rozmiary zaczynają się od rozmiaru XL. Biustonosze występują na grubszych, mocniejszych ramiączkach. Kobiety w większych rozmiarach bardzo często mają pełniejszy biust dlatego staniki zazwyczaj są bardziej zabudowane. Nie oznacza to, że są nie modne lub mało seksowne. Dobrze dobrany strój kąpielowy podkreśli atuty, a nie uwydatni niedoskonałości. Stroje mocniej wycięte zazwyczaj kupują dziewczyny o mniejszym rozmiarze. Materiał wierzchni strojów kąpielowych to 80% poliamid oraz 20% elastan. Dlatego kostium bardzo się poddaje. Stylowe i bardzo modne bikini z biustonoszem balkonetką mają zazwyczaj miękkie wkładki. Na regulowanych ramiączkach, dzięki czemu można dopasować do do swoich potrzeb. Z tyłu biustonosz zapinany jest najczęściej na typ klik. Majtki są bardziej zabudowane.

W lato, strój kąpielowy jest jak najbardziej potrzebny. Kobiety o większych kształtach mogą wybierać w różnego typu strojach. Tankini, jednoczęściowe, bikini, ze spodenkami lub ze spódnicą. Wszystko jest dla kobiet. Nie wszystkie panie lubią okrywać brzuch, szczególnie jeśli mają rozstępy po ciąży. Bikini jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet bez kompleksów. Takie panie czują się dobrze w swoim ciele. Panie o większych kształtach mogą kupować mniej wykrojone stroje.