You are currently viewing Markowe oprogramowanie Soga

Markowe oprogramowanie Soga

W wielu restauracjach nie ma dobrego połączenia pomiędzy kelnerami, kasjerami i kucharzami, ponieważ brakuje sprawnego systemu, który by połączył te elementy. Dobrym wzorem działania są tu duże sieci restauracji, które korzystają ze sprawdzonych oprogramowań.

Czym się wyróżniają oprogramowania Soga?

firmowe oprogramowanie sogaKażda działalność ma jakiś swój wypracowany system działania, który zapewnia jej sprawne funkcjonowanie. Przeważnie związany on jest z konkretnym oprogramowaniem, które pozwala na płynną komunikację między poszczególnymi działami i efektywną pracę. Najwięcej uwagi przywiązuje się do nich w gastronomi, gdzie konieczne jest połączenie kilku działów. Firmowe oprogramowanie Soga jest doskonałą pomocą w prowadzeniu baru czy restauracji. Sprzedaż jest łączona z kuchnią, przez co w komunikacji panuje harmonia. Do podstawowych funkcji tego programu należy obsługa rachunków oraz zarządzanie zamówieniami i wystawianiem paragonów i faktur. Dzięki oprogramowaniu Soga można dokładnie rozliczać sprzedaż oraz każdego kelnera z osobna. Konfiguracja programu jest bardzo prosta i daje wiele możliwości. Przejrzysty panel umożliwia szybką sprzedaż, a możliwość odzwierciedleni ułożenia stolików znacznie ułatwia pracę klientom. Oprogramowanie Soga można uzupełnić o magazyn, dzięki czemu zwiększymy przejrzystość działania kuchni i sprzedaży. Na jednej kasie może jednocześnie pracować kilku kelnerów, gdyż program pozwala na dowolne dzielenie i łączenie poszczególnych rachunków. Oczywiście program pozwala także na generowanie raportów.

Bez względu czy prowadzimy małą kawiarnię, dużą restaurację czy bar z szybkim jedzeniem, to na pewno się nam przyda oprogramowanie Soga. W razie potrzeby można je poszerzyć o dodatkowe moduły, które sprawią, że będzie można bardziej kompleksowa zarządzać firmą.