You are currently viewing Lampy ogrodowe znanej marki

Lampy ogrodowe znanej marki

Razem z mężem kupiliśmy na wsi dom z ogrodem. To było nasze marzenie, mieć dom z ogrodem na spokojnej, cichej wsi. Ogród był przestronny z pięknymi kwiatami, krzewami. Na końcu ogrodu były okazałe  drzewa  owocowe : jabłonie, grusze, śliwy. Ogród był profesjonalnie zaprojektowany, nasadzenia kwiatów krzew i drzew były dobrze przemyślane i idealnie skomponowane.

Lampy w moim pięknym ogrodzie

dekoracyjne lampy ogrodowe poluxOgród był naprawdę przepiękny, uwielbiałam w nim przebywać.  Lubiłam pracować, pielęgnować i odpoczywać. Brakowało mi jedynie wieczorami oświetlenia w ogrodzie. Mąż stwierdził, że idealne będą dekoracyjne lampy ogrodowe Polux. Przejrzeliśmy katalog z oświetleniem ogrodowym i elewacyjnym firmy. Wybór lamp był ogromny a ceny bardzo atrakcyjne. Lampy ogrodowe spełniają ważne funkcje  w przestrzeni koło domu. Dlatego ich wybór jest bardzo ważny. Oświetlenie w ogrodzie nie tylko daje nam klimat, nastrój ale pozwala bezpiecznie poruszać się po nim. Kupiliśmy solarne lampy z czujnikiem ruchu, lampy stojące aluminiowe, lampki najazdowe oraz girlandy ogrodowe. Przy bramie wejściowej i wjeździe do garażu ustawiliśmy lampy w formie reflektora, które dawały dużo światła o mocnym natężeniu. Moim zdaniem najlepszym oświetleniem okazały się lampy solarne. Jeżeli zainstalujemy  je w dobrze nasłonecznionym miejscu będą się same ładować, bez konieczności wymiany akumulatorków baterii. Większość lamp solarnych może zostać na zimę w ogrodzie, trzeba jedynie potem naładować akumulatorki.

Dzięki lampom ogrodowym może fajnie zaaranżować przestrzeń w ogrodzie i wokół domu. Lampy w ogrodzie są też dekoracją. Na rynku jest ogromny wybór lamp o różnych kształtach, wielkościach, rodzajach światła. Mój ogród dzięki oświetleniu bardzo dużo zyskał, jest bezpieczny.