You are currently viewing Kursy na wedding plannera

Kursy na wedding plannera

Zawsze chciałam zajmować się organizacją wesel i ślubów. Od dziecka podobały mi się dekoracje i stworzona atmosfera takiego wydarzenia. Dodatkowo już w późniejszych latach mojego życia odkryłam, że praca z ludźmi sprawia mi przyjemność i przydaje się do tego moja ogromna cierpliwość.

Specjalne kursy na wedding plannera

wedding planner kursJako że nie ma specjalistycznej szkoły, żeby zostać wedding plannerem musiałam znaleźć alternatywę. Chciałam podpytać kogoś kto już pracuje w tym zawodzie o to jak najlepiej przygotować się do wykonywania tej pracy. Znalazłam w sieci internetowej stronę pod tytułem wedding planner kurs. Zaciekawiła mnie na tyle że postanowiłam z niej skorzystać. Oferta na stronie wyglądała następująco. Na samym początku był bezpłatny czat, z osobami które pracowały już dość długo w zawodzie. Mogły doradzić jaki kurs będzie najodpowiedniejszy na sam początek i pomoc w wielu sprawach. Drugim etapem był wybór odpowiedniego kursu i dogadanie odpowiedniego i dogodnego terminu. Na początku najlepiej było wybrać kurs indywidualny dlatego że wtedy lepiej się można wszystkiego nauczyć. Po odbyciu takiego kursu można się było zapisać na kursy grupowe, gdzie można było porozmawiać ze znajomymi z branży i wyrobić sobie kontakty które mogą się przydać w pracy. Oczywiście nie mogłam sobie odpuścić żadnego z proponowanych kursów.

Ja dowiedziałam się o dużej ilości ciekawych dla mnie i przede wszystkim przydatnych rzeczy. Dodatkowo bardzo byłam zadowolona ze szkolenia grupowego, bo dzięki temu poznałam wiele świetnych osób. Dodatkowo jedna z prowadzących zaprosiła mnie na staż do swojej firmy i dała mi szanse na bardzo dobry start. Dzięki kursom moja kariera zawodowa rozkwita nadal i jestem z tego bardzo zadowolona. Na pewno się opłacało.