You are currently viewing Kupno orzechów włoskich

Kupno orzechów włoskich

  • Post author:
  • Post category:Jedzenie

Ostatnio dosyć dużo mi się przytyło. Postanowiłam więc trochę o siebie zadbać. W pierwszej kolejności wyeliminowałam z diety słodycze i chipsy. Niestety, wieczorami kiedy oglądałam filmy i seriale brakowało mi czegoś co mogłabym w tym czasie przekąsić. Koleżanka podpowiedziała mi, że w takiej sytuacji świetnie sprawdzą się orzechy włoskie.

Poszukiwania orzechów włoskich łuskanych

orzechy włoskie łuskaneDowiedziałam się od niej, że orzechy włoskie to zdrowa i smaczna przekąska, którą można jeść nawet wieczorami, przed snem, bez obaw, że przez to przytyję. Kupiłam takie orzechy, ale denerwowało mnie ich łuskanie. Było to kłopotliwe, ponieważ miałam długie paznokcie i nie miałam siły zgniatać orzechów w specjalnym urządzeniu do tego przeznaczonym. Na szczęście znalazłam rozwiązanie tej sytuacji. Kupiłam orzechy włoskie łuskane. Znalazłam tego typu orzechy w sklepie ze zdrową żywnością. Takie orzechy można było od razu jeść. Można je było kupić na wagę bądź w pakowanych po kilkadziesiąt gram woreczkach. Kupiłam od razu cały kilogram, bo muszę przyznać, takie przekąski bardzo mi smakowały. Ich cena była stosunkowo niska. Za kilogram zapłaciłam zaledwie kilkadziesiąt złotych, co było naprawdę bardzo dobrą ceną, jak za takie przekąski. Łuskane orzechy przydały mi się nie tylko jako przekąska, ale także jako dodatek do ciast i zdrowych posiłków.

Najważniejsze jest dla mnie to, że łuskane orzechy są już przebrane. Takie przekąski świetnie wpływają na układ trawienny i zapewniają jego zbilansowanie. Orzechy bardzo dobrze wpływają również na pracę mózgu oraz układ nerwowy. Od tego momentu stały się one stałym składnikiem mojej diety. Jestem bardzo zadowolona. Dbam tylko o to, żeby zawsze zaopatrywać się w nie w sklepach ekologicznych. Dzięki temu mam pewność, że orzechy nie zawierają chemii i konserwantów.