You are currently viewing Koszuli i piżamki do karmienia

Koszuli i piżamki do karmienia

Komfort każdej mamy jest bardzo istotne. Szczególnie jeśli jest ona świeżo upieczoną mamą i karmi swoje dziecko piersią. Jest to tak niezwykły czas, bliskości dziecka i matki, że powinien być on niezwykłe i przyjemne. Na pewno mamy przyda się odpowiednia bielizna do karmienia oraz bielizna nocna. Na szczęście w sklepach z artykułami dla dzieci oraz sklepach z bielizną damską mamy szereg różnych rodzaju piżam do wyboru.

Koszula rozpinana do karmienia

bawełniana koszula nocna do karmieniaOdpowiednia bawełniana koszula nocna do karmienia to podstawa wygody u matki karmiącej. Taka piżama zazwyczaj ma zapięcie na mostku lub na wysokości piersi z dwóch stron. Dzięki temu mama nie musi podnosić całej piżamy do góry byle karmić swoje dziecko. Wystarczy, że odepnie dwa guziki i będzie mogła komfortowa karmić swojego dzidziusia. Najbardziej polecane piżamy lub koszule do karmienia są wykonane ze stuprocentowej bawełny. Dzięki czemu przewiew powietrza jest na wysokim poziomie. Jest to szczególnie ważne w okresie lata. Taka piżama i koszula do karmienia przydadzą się także bezpośrednio po porodzie kiedy mama wraz z dzieckiem jest jeszcze w szpitalu położniczym. Cena za bawełnianą koszulę to koszt zaledwie 50 do 100 zł. Zatem nie jest on wysoki. Każda mama powinna mieć na zmianę przynajmniej trzy komplety takie piżamy.

Sklepy z damską bielizną mają bardzo duży asortyment nawet dla przyszłych mam. Ciążowe koszulę lub koszulę dla mam karmiących to podstawa na wyposażeniu takich sklepów z bielizną. Na szczęście bieliznę dla mamy możemy kupić także w sklepach internetowych, które bardzo często mają atrakcyjniejsze ceny, darmową wysyłkę oraz możliwość zwrotu. Każda mama powinna mieć w swojej szafie przynajmniej dwa lub trzy komplety piżam odpowiednich podczas karmienia piersią.