You are currently viewing Komplet modnej pościeli dziecięcej ze sklepu online

Komplet modnej pościeli dziecięcej ze sklepu online

 

Mój chrześniak Antoś chodził do przedszkola i bardzo to lubił. Miał tam wielu kolegów, z którymi lubił się bawić. Był to cwany dzieciak, którego uwielbiałam. Jego ulubionym bohaterem był Strażak Sam i zawsze jak go odwiedzałam, to mi o nim opowiadał.

Pościel ze Strażakiem Samem prezentem dla chrześniaka

pościel strażak samWpadłam na pomysł, ażeby zrobić Antosiowi prezent w postaci pościeli z jego ulubionym bohaterem. Zabawek miał bardzo dużo i nic tematycznego nie było sensu mu kupować. Oczywiście w sklepie internetowym zamierzałam dla Antosia kupić pościel Strażak Sam był bohaterem, którego uwielbiał mój chrześniak i musiał ode mnie dostać pościel ze swoim ulubionym bohaterem. Znalazłam sklep, w którym dostępna była pościel dla dzieci a wybór był ogromny. Można było zakupić pościel ze wszystkimi postaciami z bajek dla dzieci a ceny były bardzo rozsądne. Zadzwoniłam do siostry, ażeby podała mi dokładny rozmiar pościeli, bo nie orientowałam się aż tak dobrze. Dostępnych było wiele wariantów pościeli ze Strażakiem Samem, ale ja zdecydowałam się wybrać tę, która miała najwięcej kolorów. Antoś lubił jak coś miało dużo kolorów, dlatego byłam pewna, że pościel na pewno bardzo mu się spodobał. Kiedy otrzymałam zamówienie, to od razu poszłam do chrześniaka w odwiedziny. Podarowałam mu pościel z jego ulubionym bohaterem, a on się ucieszył. Od razu kazał mi założyć nową pościel na łóżko i poszliśmy razem do jego pokoju. Prezent tak bardzo mu się spodobał, że nie chciał wychodzić z łóżka.

Chrześniak z pościeli tak bardzo się cieszył, że następnego dnia w przedszkolu pochwalił się nią wszystkim swoim kolegom. Byłam zachwycona tym faktem, bo potrafiłam zrobić młodemu trafiony prezent a nie bardzo się na tym znałam, bo sama nie miałam własnych dzieci.